Gülşen Londra'da mı yaşıyor?

Magazin 20.11.2023 - 12:35, Güncelleme: 20.11.2023 - 12:35
 

Gülşen Londra'da mı yaşıyor?

47 yaşındaki popçu Gülşen iddialı tarzı kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor. Gülşen ailesiyle birlikte Londra'ya taşındığı iddiasına açıklık getirdi.
Şarkıcı Gülşen, aranjör ve besteci Ozan Çolakoğlu ile Haziran 2016'da nikâh masasına oturmuş, Ocak 2017'de Azur Benan'ın doğumuyla ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Etiler'de görüntülenen 47 yaşındaki popçu, ailesiyle birlikte Londra'ya taşındığı iddiasına açıklık getirdi. Milliyet'te yer alan habere göre; İngiltere'nin başkenti Londra'ya temelli yerleştiği iddiasına değinen Gülşen, "Londra'ya taşındığımız haberleri gerçeği yansıtmıyor. Doğru olmayan çok haber çıkıyor. Bu haber de onlardan biri" dedi. Basın mensuplarının "Oğlunuz Azur Benan nasıl?" sorusu üzerine Gülşen, "Azur her geçen gün büyüyor. Çok şey değişiyor ve ondan çok şey öğreniyorum. Çok tatlı, anlatmaya kelimeler yetmez. Beni hiç üzmüyor. Ben ondan daha yaramazım" sözleriyle herkesi güldürdü.
47 yaşındaki popçu Gülşen iddialı tarzı kadar özel hayatıyla da gündeme geliyor. Gülşen ailesiyle birlikte Londra'ya taşındığı iddiasına açıklık getirdi.

Şarkıcı Gülşen, aranjör ve besteci Ozan Çolakoğlu ile Haziran 2016'da nikâh masasına oturmuş, Ocak 2017'de Azur Benan'ın doğumuyla ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı.

Etiler'de görüntülenen 47 yaşındaki popçu, ailesiyle birlikte Londra'ya taşındığı iddiasına açıklık getirdi.

Milliyet'te yer alan habere göre; İngiltere'nin başkenti Londra'ya temelli yerleştiği iddiasına değinen Gülşen, "Londra'ya taşındığımız haberleri gerçeği yansıtmıyor. Doğru olmayan çok haber çıkıyor. Bu haber de onlardan biri" dedi.

Basın mensuplarının "Oğlunuz Azur Benan nasıl?" sorusu üzerine Gülşen, "Azur her geçen gün büyüyor. Çok şey değişiyor ve ondan çok şey öğreniyorum. Çok tatlı, anlatmaya kelimeler yetmez. Beni hiç üzmüyor. Ben ondan daha yaramazım" sözleriyle herkesi güldürdü.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.