Kasım ayı Aile Destek ödemeleri yattı mı, ne zaman yatacak?

Ekonomi 04.11.2023 - 16:12, Güncelleme: 04.11.2023 - 16:12
 

Kasım ayı Aile Destek ödemeleri yattı mı, ne zaman yatacak?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay ihtiyaç sahiplerinin hesaplarına yatırılan aile destek ödemelerinin, kasım ayında ne zaman yatırılacağı sorgulanmaya başladı. Peki, ekim ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak?
Kasım ayı aile destek ödemelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağı, ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Aile Destek Programı ödemeleri, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için önemli bir finansal destek sağlıyor ve bu ödemeler genellikle her ayın belirli günlerinde yapılıyor. Ödemelerin yatırılacağı tarih, genellikle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı veya ilgili resmi kurumlar tarafından belirlenir ve duyurulur.  KASIM AYI AİLE DESTEK ÖDEMELERİ NE ZAMAN YATACAK? Türkiye Aile Destek Programı'nın uzatıldığı müjdesini Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz ay vermişti. Türkiye Aile Destek Programı'nın kasım ayı ödeme takvimi merak ediliyor. Aile destek ödemelerinin tarihi Bakan Mahinur Özdemir Göktaş tarafından ilan edilecek. Aile Destek Programı kasım ödemelerinin ayın 15'ine kadar hesaplara yatırılması bekleniyor. Vatandaşlar ödemelerin hesaplarına yatırılıp yatırılmadığını e-Devlet üzerinden kolayca sorgulayabiliyor.  Aile Destek Programı ödemeleri hane başına düşen aylık gelir aralığına göre ödeme tutarları şu şekilde:  450 TL ve altı olanlar: 1.250 TL 450 TL üzeri - 911,15 TL ve altı olanlar: 1.100 TL  911,15 TL üzeri - 1372,30 TL ve altı olanlar: 950 TL  1372,30 TL üzeri - 1833,45 TL'den az olanlar: 850 TL alacak.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından her ay ihtiyaç sahiplerinin hesaplarına yatırılan aile destek ödemelerinin, kasım ayında ne zaman yatırılacağı sorgulanmaya başladı. Peki, ekim ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak?

Kasım ayı aile destek ödemelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağı, ihtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Aile Destek Programı ödemeleri, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için önemli bir finansal destek sağlıyor ve bu ödemeler genellikle her ayın belirli günlerinde yapılıyor. Ödemelerin yatırılacağı tarih, genellikle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı veya ilgili resmi kurumlar tarafından belirlenir ve duyurulur. 

KASIM AYI AİLE DESTEK ÖDEMELERİ NE ZAMAN YATACAK?
Türkiye Aile Destek Programı'nın uzatıldığı müjdesini Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz ay vermişti. Türkiye Aile Destek Programı'nın kasım ayı ödeme takvimi merak ediliyor. Aile destek ödemelerinin tarihi Bakan Mahinur Özdemir Göktaş tarafından ilan edilecek. Aile Destek Programı kasım ödemelerinin ayın 15'ine kadar hesaplara yatırılması bekleniyor. Vatandaşlar ödemelerin hesaplarına yatırılıp yatırılmadığını e-Devlet üzerinden kolayca sorgulayabiliyor. 

Aile Destek Programı ödemeleri hane başına düşen aylık gelir aralığına göre ödeme tutarları şu şekilde: 

450 TL ve altı olanlar: 1.250 TL
450 TL üzeri - 911,15 TL ve altı olanlar: 1.100 TL 
911,15 TL üzeri - 1372,30 TL ve altı olanlar: 950 TL 
1372,30 TL üzeri - 1833,45 TL'den az olanlar: 850 TL alacak.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.