Kayseri'de 4.4 büyüklüğünde deprem

Güncel 28.02.2023 - 19:10, Güncelleme: 28.02.2023 - 20:41
 

Kayseri'de 4.4 büyüklüğünde deprem

KAYSERİ'nin İncesu ilçesinde, Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre; İncesu ilçesinde saat 18.16'da 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde yaşandı. Depremi hisseden bazı vatandaşlar sokaklara çıkarken, yetkililerden alınan bilgiye göre ise şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. 4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE ARTÇI ŞOK Kayseri'de 4.4 büyüklüğündeki depremin ardından 4.0 büyüklüğünde artçı sarsıntı meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre saat 19.59'da merkez üssü yine İncesu ilçesinde 4.0 büyüklüğünde artçı deprem kaydedildi. Deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde meydana geldi. Yakın çevreden hissedilen artçı depremde şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.
KAYSERİ'nin İncesu ilçesinde, Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre; İncesu ilçesinde saat 18.16'da 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde yaşandı. Depremi hisseden bazı vatandaşlar sokaklara çıkarken, yetkililerden alınan bilgiye göre ise şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

4.4 BÜYÜKLÜĞÜNDE ARTÇI ŞOK

Kayseri'de 4.4 büyüklüğündeki depremin ardından 4.0 büyüklüğünde artçı sarsıntı meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre saat 19.59'da merkez üssü yine İncesu ilçesinde 4.0 büyüklüğünde artçı deprem kaydedildi. Deprem, yerin 7 kilometre derinliğinde meydana geldi. Yakın çevreden hissedilen artçı depremde şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.