CHP Menderes Adayı İlkay Çiçek oyunu kullandı

Yerel 31.03.2024 - 09:15, Güncelleme: 31.03.2024 - 11:36
 

CHP Menderes Adayı İlkay Çiçek oyunu kullandı

CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek oyunu kullandı, herkesi sandığa davet etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek oyunu Menderes Belediyesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde kullandı. Ailesiyle birlikte 1039 numaralı sandıkta oyunu kullanan Çiçek, seçmeni sandığa davet etti. ‘’Menderes’in geleceğinde söz sahibi olun’’ Oy kullanımının ardından açıklamada bulunan CHP Menderes Belediye Başkan Aday İlkay Çiçek, ‘’ Menderes’imizde güzel bir seçim süreci yaşadık. Biz adaylar söylenmesi gereken ne varsa söyledik, artık söz vatandaşlarımızın. Tüm hemşehrilerimizi en temel demokratik hakları için oy kullanmaya davet ediyorum. Menderes’in geleceğinde söz sahibi olmak isteyen tüm hemşehrilerim sandığa gidip oyunu kullansın ve sandığa sahip çıksın. Seçimler güzel ilçemiz başta olmak üzere İzmir’imize ve ülkemize hayırlı, uğurlu olsun.’’ dedi.
CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek oyunu kullandı, herkesi sandığa davet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek oyunu Menderes Belediyesi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde kullandı. Ailesiyle birlikte 1039 numaralı sandıkta oyunu kullanan Çiçek, seçmeni sandığa davet etti.

‘’Menderes’in geleceğinde söz sahibi olun’’
Oy kullanımının ardından açıklamada bulunan CHP Menderes Belediye Başkan Aday İlkay Çiçek, ‘’ Menderes’imizde güzel bir seçim süreci yaşadık. Biz adaylar söylenmesi gereken ne varsa söyledik, artık söz vatandaşlarımızın. Tüm hemşehrilerimizi en temel demokratik hakları için oy kullanmaya davet ediyorum. Menderes’in geleceğinde söz sahibi olmak isteyen tüm hemşehrilerim sandığa gidip oyunu kullansın ve sandığa sahip çıksın. Seçimler güzel ilçemiz başta olmak üzere İzmir’imize ve ülkemize hayırlı, uğurlu olsun.’’ dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.