Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medyayı salladı!

Magazin 25.03.2024 - 12:10, Güncelleme: 25.03.2024 - 12:10
 

Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medyayı salladı!

Başak Dizer ile mutlu bir evlilik sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile pozunu Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun, eşi ve oğluna yönelik duygusal mesajı sosyal medyada çok konuşuldu. Hayranları tarafından paylaşıma yorum yağdı.
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ başarılı kariyeri ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor. PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer, 2016'da Fransa'nın başkenti Paris'te nikâh masasına oturmuştu. Çift, oğulları Kurt Efe'yi ise 2022 yılında kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olma sevincini yaşamıştı. Başak Dizer ile mutlu bir evlilik sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ, 4,6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından romantik bir paylaşımda bulundu. Oğlu Kurt Efe Tatlıtuğ'un yüzünü göz önünde bulundurmayı tercih etmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu ile kumsalda çektirdiği fotoğrafını yayınladı. 40 yaşındaki oyuncu, fotoğrafına "Evlat bak bakalım annen ile sana düşen kalbim nerede?" notunu düştü. Eşiyle ve oğluyla ilgili duygusal mesajı sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medyada oyuncunun paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Hayranları oyuncuya, "Acil Başak Dizer'e sırrını sormam lazım acil", "Ders değil çalışasın kitap değil, okuyasın", "Allah herkese senin gibi bir eş nasip etsin", "Başka bir evrende benim hayalim", "Her hareketi olay olan tek erkek" gibi yorumlar yaptı.  
Başak Dizer ile mutlu bir evlilik sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile pozunu Instagram hesabından paylaştı. Ünlü oyuncunun, eşi ve oğluna yönelik duygusal mesajı sosyal medyada çok konuşuldu. Hayranları tarafından paylaşıma yorum yağdı.

Ünlü oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ başarılı kariyeri ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor.

PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer, 2016'da Fransa'nın başkenti Paris'te nikâh masasına oturmuştu.

Çift, oğulları Kurt Efe'yi ise 2022 yılında kucaklarına alarak ilk kez anne ve baba olma sevincini yaşamıştı.

Başak Dizer ile mutlu bir evlilik sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ, 4,6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından romantik bir paylaşımda bulundu.

Oğlu Kurt Efe Tatlıtuğ'un yüzünü göz önünde bulundurmayı tercih etmeyen Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu ile kumsalda çektirdiği fotoğrafını yayınladı.

40 yaşındaki oyuncu, fotoğrafına "Evlat bak bakalım annen ile sana düşen kalbim nerede?" notunu düştü. Eşiyle ve oğluyla ilgili duygusal mesajı sosyal medyada çok konuşuldu.

Sosyal medyada oyuncunun paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Hayranları oyuncuya, "Acil Başak Dizer'e sırrını sormam lazım acil", "Ders değil çalışasın kitap değil, okuyasın", "Allah herkese senin gibi bir eş nasip etsin", "Başka bir evrende benim hayalim", "Her hareketi olay olan tek erkek" gibi yorumlar yaptı.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.