CHP İzmir'de kritik zirve: "Rehavet" uyarısı!

Politika 21.03.2024 - 22:52, Güncelleme: 21.03.2024 - 22:57
 

CHP İzmir'de kritik zirve: "Rehavet" uyarısı!

CHP İzmir İl Başkanlığında yerel seçim gündemli koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, mevcut belediye başkanları,  belediye başkan adayları, milletvekilleri ve ilçe başkanları katıldı. Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel'in "il yöneticileri toplantıya katılmasın" talimatı vermesi üzerine il yöneticilerinin toplantıya katılmadığı kaydedildi. Öte yandan birçok belediye başkan adayının da başta mali konular olmak üzere, mevcut belediye başkanlarının yeni adaylara destek olmadığı şikayetinde bulunduğu aktarıldı.  "KÜSKÜNLERİN GÖNLÜ ALINMALI" Toplantıda ayrıca ilçelerde mevcut belediye başkanı, yeni belediye başkan adayı ve ilçe örgütleri arasında uyum sorunu olduğu, çok sayıda küskün olduğu, küskünlerin derlenip toplanması gerektiğinin belirtildiği öğrenildi.  TUGAY'DAN "REHAVET" UYARISI İl Başkanı Aslanoğlu ve milletvekillerinin ise sandık güvenliğine dikkat çektiği, sandıklara sahip çıkılması yönünde uyarıda bulunduğu aktarıldı. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay'ın, "Birlik beraberlik içinde bu işi götüreceğiz, dışarıda olumsuz bir hava oluşturuyorlar ama hiç olumsuz bir hava yok, İzmir'de seçimi alıyoruz. Tabi ki rehavete kapılmamalı, çalışmayı sürdürmeliyiz" dediği iletildi.  Toplantıda; yapılan son anket çalışmasıyla ilgili büyükşehirde oy farkının her geçen gün arttığı, metropolde sıkıntının olmadığı ancak bazı ilçelerde başa baş bir yarışın olduğu anlatıldı.
CHP İzmir İl Başkanlığında yerel seçim gündemli koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, mevcut belediye başkanları,  belediye başkan adayları, milletvekilleri ve ilçe başkanları katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel'in "il yöneticileri toplantıya katılmasın" talimatı vermesi üzerine il yöneticilerinin toplantıya katılmadığı kaydedildi.

Öte yandan birçok belediye başkan adayının da başta mali konular olmak üzere, mevcut belediye başkanlarının yeni adaylara destek olmadığı şikayetinde bulunduğu aktarıldı. 

"KÜSKÜNLERİN GÖNLÜ ALINMALI"
Toplantıda ayrıca ilçelerde mevcut belediye başkanı, yeni belediye başkan adayı ve ilçe örgütleri arasında uyum sorunu olduğu, çok sayıda küskün olduğu, küskünlerin derlenip toplanması gerektiğinin belirtildiği öğrenildi. 

TUGAY'DAN "REHAVET" UYARISI
İl Başkanı Aslanoğlu ve milletvekillerinin ise sandık güvenliğine dikkat çektiği, sandıklara sahip çıkılması yönünde uyarıda bulunduğu aktarıldı. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay'ın, "Birlik beraberlik içinde bu işi götüreceğiz, dışarıda olumsuz bir hava oluşturuyorlar ama hiç olumsuz bir hava yok, İzmir'de seçimi alıyoruz. Tabi ki rehavete kapılmamalı, çalışmayı sürdürmeliyiz" dediği iletildi. 

Toplantıda; yapılan son anket çalışmasıyla ilgili büyükşehirde oy farkının her geçen gün arttığı, metropolde sıkıntının olmadığı ancak bazı ilçelerde başa baş bir yarışın olduğu anlatıldı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.