Menemen'e 400 yataklı hastane geliyor

Yerel 06.03.2024 - 11:35, Güncelleme: 06.03.2024 - 11:52
 

Menemen'e 400 yataklı hastane geliyor

"Sağlıkta en iyi Menemen için" diyerek sağlık alanında yola çıktıklarını ifade eden Aydın Pehlivan, 400 yataklı hastane yapılacağını söyledi.
AK Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Aydın Pehlivan, gelecek dönem projelerini anlattığın lansman töreninde Menemenlilere geniş yatak kapsamlı hastane yapılacağı sözünü verdi. Pehlivan, "İlk dönemimizde Asarlık ve Ulukent’e yaptığımız aile sağlığı merkezi ve aile sağlığı polikliniğinden sonra şimdi de yaptığımız imar çalışmalarıyla Sağlık Bakanlığı’mıza Yahşelli’de A2 seviyesinde yer tahsisi yapıldı. Bu demek oluyor ki Menemen’e müjdemiz olsun; 400 yataklı devlet hastanemiz geliyor. Üstelik mevcut hastane binamız da  yenilenerek bölgenin en büyük diş polikliniği olacak. Bu arada sağlığa değinmişken kadınlarımız için yeni dönemde de mamagrofi tarama testlerimizi sürdüreceğiz." şeklinde ifade etti.  
"Sağlıkta en iyi Menemen için" diyerek sağlık alanında yola çıktıklarını ifade eden Aydın Pehlivan, 400 yataklı hastane yapılacağını söyledi.

AK Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Aydın Pehlivan, gelecek dönem projelerini anlattığın lansman töreninde Menemenlilere geniş yatak kapsamlı hastane yapılacağı sözünü verdi.

Pehlivan, "İlk dönemimizde Asarlık ve Ulukent’e yaptığımız aile sağlığı merkezi ve aile sağlığı polikliniğinden sonra şimdi de yaptığımız imar çalışmalarıyla Sağlık Bakanlığı’mıza Yahşelli’de A2 seviyesinde yer tahsisi yapıldı. Bu demek oluyor ki Menemen’e müjdemiz olsun; 400 yataklı devlet hastanemiz geliyor. Üstelik mevcut hastane binamız da  yenilenerek bölgenin en büyük diş polikliniği olacak. Bu arada sağlığa değinmişken kadınlarımız için yeni dönemde de mamagrofi tarama testlerimizi sürdüreceğiz." şeklinde ifade etti.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.