Ata Demirer belediye seçimlerine değindi!

Magazin 04.03.2024 - 10:09, Güncelleme: 04.03.2024 - 10:09
 

Ata Demirer belediye seçimlerine değindi!

Ata Demirer, 3 yıl aradan sonra Ata Demirer Gazinosu'nun yeniden gösterime gireceği duyurmuştu. Demirer, kapalı gişe oynadığı 'Ata Demirer Gazinosu'nda belediye seçimlerine de değindi.
Son dönemde verdiği kilolar ile adından sıkça söz ettiren ünlü komedyen Ata Demirer 5 ayda 30 kilo verdiğini açıklamış ve hakkında çıkan mide ameliyatı haberleri yalanlamıştı. Yıllardır Bozcaada’da yaşayan Ata Demirer, sosyal medya hesabından Bozcaada'yla ilgili sık sık paylaşım yapıyordu. Ata Demirer, son olarak 3 yıl aradan sonra Ata Demirer Gazinosu'nun yeniden gösterime gireceği duyurmuştu. Gazino konsepti ile komedinin birleştiği ve şarkıların, şakaların havada uçuştuğu Ata Demirer Gazinosu'nun bilet fiyatları da gündem olmuştu. "BENDEN BELEDİYE BAŞKANI OLUR MU?" Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Ata Demirer kapalı gişe oynadığı 'Ata Demirer Gazinosu'nda belediye seçimlerine de değindi. Ünlü komedyen belediye seçimleriyle ilgili şunları söyledi: "Benden belediye başkanı olur mu Allah aşkına? Düşünsenize makama gelmişler, soruyorlar ' Başkan nerede?' diye yanıt 2 çeşit: Ya balıkta ya rakıda"
Ata Demirer, 3 yıl aradan sonra Ata Demirer Gazinosu'nun yeniden gösterime gireceği duyurmuştu. Demirer, kapalı gişe oynadığı 'Ata Demirer Gazinosu'nda belediye seçimlerine de değindi.

Son dönemde verdiği kilolar ile adından sıkça söz ettiren ünlü komedyen Ata Demirer 5 ayda 30 kilo verdiğini açıklamış ve hakkında çıkan mide ameliyatı haberleri yalanlamıştı.

Yıllardır Bozcaada’da yaşayan Ata Demirer, sosyal medya hesabından Bozcaada'yla ilgili sık sık paylaşım yapıyordu.

Ata Demirer, son olarak 3 yıl aradan sonra Ata Demirer Gazinosu'nun yeniden gösterime gireceği duyurmuştu.

Gazino konsepti ile komedinin birleştiği ve şarkıların, şakaların havada uçuştuğu Ata Demirer Gazinosu'nun bilet fiyatları da gündem olmuştu.

"BENDEN BELEDİYE BAŞKANI OLUR MU?"

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Ata Demirer kapalı gişe oynadığı ' Ata Demirer Gazinosu'nda belediye seçimlerine de değindi.

Ünlü komedyen belediye seçimleriyle ilgili şunları söyledi:

"Benden belediye başkanı olur mu Allah aşkına? Düşünsenize makama gelmişler, soruyorlar ' Başkan nerede?' diye yanıt 2 çeşit: Ya balıkta ya rakıda"

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.