"Kocam bir kereliğine cinsel ilişkiye girdim" dedi! Nur Viral şoke oldu

Magazin 23.02.2024 - 10:26, Güncelleme: 23.02.2024 - 10:26
 

"Kocam bir kereliğine cinsel ilişkiye girdim" dedi! Nur Viral şoke oldu

Beyaz Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var programı her bölümüyle büyük yankı uyandırıyor. Bazı günler ünlü sunucuya uzman isimler eşlik ediyor. Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç'ın konuk olduğu bölümde gelen bir itiraf ağızları açık bıraktı. Nur Viral duyduklarına inanamadı.
Nur Viral'in sunumuyla Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturuyor. CANLI YAYINDAKİ İTİRAF AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI Canlı yayında izleyicilerin sorularını yanıtlayan Nur Viral gelen itiraflar ve sorular karşısında adeta şoke oluyor. Nur Viral'e Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç'ın eşlik ettiği bölümde gelen bir itiraf ağızları açık bıraktı. 'CASUS PROGRAMI YÜKLEDİM' Kocasının onu her gün aldattığını söyleyen konuk 'Kocamın telefonuna casus programı yükledim ve aldatıldığımı öğrendim' dedi. 1,5 aydır eşinin eve geç gelmesinden şüphelendiğini söyleyen konuk eşini affettiğini ancak yaşananlar aklına gelince dayanamadığını dile getirdi. Nur Viral ise o kişiyi tanıyıp tanımadığını sorunca; 'Yakın çevreden biri değil. Zaten kocam onunla birlikteyken o kız kocamın arkadaşını da ayartıyor. Çok sağlam biri değil' dedi.Nur Viral bu duydukları karşısında 'İyi olmuş ona. Yaşattığını yaşasın o da' ifadelerini kullandı. 'BİR KERELİĞİNE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ SÖYLEDİ' Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç ilişkinin derinliğini öğrenmek lazım ne derecede ne kadar zamandır birliktelik olmuş diye sorduğunda konuk 'Kocam ağlayarak benden helallik istedi. Bir kereliğine onunla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.' dedi. Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç; 'İlişkiler bazen böyle imtihanlarla karşılaşabiliyor. İlişkimizde neye ihtiyacımız var? buna bakmamız gerekiyor. Birçok kişinin hayatındaki bu üçüncü kişiler çoğunlukla evliliğini korunmak için yapılıyor. Buraki bu kırılmanın neye hizmet ettiğine bakmamız gerekiyor.' dedi.
Beyaz Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var programı her bölümüyle büyük yankı uyandırıyor. Bazı günler ünlü sunucuya uzman isimler eşlik ediyor. Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç'ın konuk olduğu bölümde gelen bir itiraf ağızları açık bıraktı. Nur Viral duyduklarına inanamadı.

Nur Viral'in sunumuyla Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programı her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturuyor.

CANLI YAYINDAKİ İTİRAF AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Canlı yayında izleyicilerin sorularını yanıtlayan Nur Viral gelen itiraflar ve sorular karşısında adeta şoke oluyor.
Nur Viral'e Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç'ın eşlik ettiği bölümde gelen bir itiraf ağızları açık bıraktı.

'CASUS PROGRAMI YÜKLEDİM'


Kocasının onu her gün aldattığını söyleyen konuk 'Kocamın telefonuna casus programı yükledim ve aldatıldığımı öğrendim' dedi.
1,5 aydır eşinin eve geç gelmesinden şüphelendiğini söyleyen konuk eşini affettiğini ancak yaşananlar aklına gelince dayanamadığını dile getirdi.
Nur Viral ise o kişiyi tanıyıp tanımadığını sorunca; 'Yakın çevreden biri değil. Zaten kocam onunla birlikteyken o kız kocamın arkadaşını da ayartıyor. Çok sağlam biri değil' dedi. Nur Viral bu duydukları karşısında 'İyi olmuş ona. Yaşattığını yaşasın o da' ifadelerini kullandı.

'BİR KERELİĞİNE CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ SÖYLEDİ'

Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç " class="text-dark font-weight-bold" target="_blank"> Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç ilişkinin derinliğini öğrenmek lazım ne derecede ne kadar zamandır birliktelik olmuş diye sorduğunda konuk 'Kocam ağlayarak benden helallik istedi. Bir kereliğine onunla cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.' dedi.

Psikoterapist Şeyda Betül Kılıç; 'İlişkiler bazen böyle imtihanlarla karşılaşabiliyor. İlişkimizde neye ihtiyacımız var? buna bakmamız gerekiyor. Birçok kişinin hayatındaki bu üçüncü kişiler çoğunlukla evliliğini korunmak için yapılıyor. Buraki bu kırılmanın neye hizmet ettiğine bakmamız gerekiyor.' dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.