Ekrem Oran 'Aday değilim' dedi

Yerel 20.02.2024 - 15:15, Güncelleme: 20.02.2024 - 15:15
 

Ekrem Oran 'Aday değilim' dedi

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'ın bağımsız aday olacağı kulislere yansımıştı. Ancak Oran, bu iddiaları yalanladı ve "Çeşme Ailem için her zaman her konuda hizmet etmeye devam edeceğim" dedi.
Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'ın açıklaması şöyle; Sevgili Çeşme Ailem; Sizlerin büyük desteği ile göreve geldiğim Belediye Başkanlığım süresince, Belediye Meclis Üyelerim ve tüm mesai arkadaşlarımla, “Sen, ben yok! Biz varız!” diyerek herkesi kucakladığımız,  Çeşmemizi geleceğe taşıyan büyük projeleri hayata geçirdiğimiz, sahip olduğumuz doğal, kültürel, tarihi zenginliklerimizi koruyarak geliştiren bir anlayışla hizmet ettim. 2 yıllık pandemi sürecine rağmen, sizden aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz festivallerle, sosyal yardımlarla, dev yatırımlarla Büyük Çeşme Ailemizin geleceğine, sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına yön verecek büyük projeler ortaya koyduk. Sosyal belediyecilik anlamında bugüne dek ilçemizde hiç olmayan birçok hizmeti hayata geçirdik. Kırk yıldır el değmemiş sorunlara yönelik cesur ve kalıcı çözümler ürettik. Ülkemizi yasa boğan 6 Şubat Depreminin ardından, büyük bir özveri ile yaraları sarmak için tek yürek olduk. Binlerce depremzedeyi Çeşme’mizde misafir ettik.  Herkesin yüzünün güldüğü mutlu bir Çeşme için atılacak adımlarımız, gerçekleştirilecek hayallerimiz, yeni projelerimiz vardı. Bu sebeple 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi, aday belirleme sürecinde, Büyük Çeşme Ailemin yoğun desteğiyle demokratik mücadelemizi verdik.  Seçim atmosferinde, zaman zaman başka partiden ya da bağımsız aday olacağıma dair ortaya atılan iddiaların, benim Çeşme sevdamla ve Cumhuriyet Halk Partimize olan bağlılığımla asla bağdaşmayacağını tüm Çeşme halkı bilmektedir. Belediye Meclis Üyeliği, CHP İlçe Başkanlığı ve sizlerin teveccühü ile büyük bir onurla yürüttüğüm Belediye Başkanlığım boyunca, tek hedefim Yeryüzündeki Cennet Çeşme’ye hizmet etmekti. Gelinen bu noktada, Çeşme’mizin çıkarları doğrultusunda, partimizin Belediye Başkan adayına ve Meclis Üyesi adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Başlattığımız projelerin ve tüm Çeşme’yi kucaklayan hizmet anlayışımızın yeni dönemde de sürdürülmesini yürekten diliyorum. Tüm gücüm, emeğim ve sevgimle, her platformda Büyük Çeşme Ailem için her zaman her konuda hizmet etmeye, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hayalini kurduğu laik, çağdaş, tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık yürüyüşü için mücadele etmeye son nefesime kadar devam edeceğim.
Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'ın bağımsız aday olacağı kulislere yansımıştı. Ancak Oran, bu iddiaları yalanladı ve "Çeşme Ailem için her zaman her konuda hizmet etmeye devam edeceğim" dedi.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'ın açıklaması şöyle;

Sevgili Çeşme Ailem;

Sizlerin büyük desteği ile göreve geldiğim Belediye Başkanlığım süresince, Belediye Meclis Üyelerim ve tüm mesai arkadaşlarımla, “Sen, ben yok! Biz varız!” diyerek herkesi kucakladığımız,  Çeşmemizi geleceğe taşıyan büyük projeleri hayata geçirdiğimiz, sahip olduğumuz doğal, kültürel, tarihi zenginliklerimizi koruyarak geliştiren bir anlayışla hizmet ettim.

2 yıllık pandemi sürecine rağmen, sizden aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz festivallerle, sosyal yardımlarla, dev yatırımlarla Büyük Çeşme Ailemizin geleceğine, sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına yön verecek büyük projeler ortaya koyduk. Sosyal belediyecilik anlamında bugüne dek ilçemizde hiç olmayan birçok hizmeti hayata geçirdik. Kırk yıldır el değmemiş sorunlara yönelik cesur ve kalıcı çözümler ürettik. Ülkemizi yasa boğan 6 Şubat Depreminin ardından, büyük bir özveri ile yaraları sarmak için tek yürek olduk. Binlerce depremzedeyi Çeşme’mizde misafir ettik. 

Herkesin yüzünün güldüğü mutlu bir Çeşme için atılacak adımlarımız, gerçekleştirilecek hayallerimiz, yeni projelerimiz vardı. Bu sebeple 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi, aday belirleme sürecinde, Büyük Çeşme Ailemin yoğun desteğiyle demokratik mücadelemizi verdik. 

Seçim atmosferinde, zaman zaman başka partiden ya da bağımsız aday olacağıma dair ortaya atılan iddiaların, benim Çeşme sevdamla ve Cumhuriyet Halk Partimize olan bağlılığımla asla bağdaşmayacağını tüm Çeşme halkı bilmektedir.

Belediye Meclis Üyeliği, CHP İlçe Başkanlığı ve sizlerin teveccühü ile büyük bir onurla yürüttüğüm Belediye Başkanlığım boyunca, tek hedefim Yeryüzündeki Cennet Çeşme’ye hizmet etmekti.

Gelinen bu noktada, Çeşme’mizin çıkarları doğrultusunda, partimizin Belediye Başkan adayına ve Meclis Üyesi adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Başlattığımız projelerin ve tüm Çeşme’yi kucaklayan hizmet anlayışımızın yeni dönemde de sürdürülmesini yürekten diliyorum.

Tüm gücüm, emeğim ve sevgimle, her platformda Büyük Çeşme Ailem için her zaman her konuda hizmet etmeye, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hayalini kurduğu laik, çağdaş, tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık yürüyüşü için mücadele etmeye son nefesime kadar devam edeceğim.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.