Banu Alkan'ın iki katlı evi göz kamaştırdı!

Magazin 12.02.2024 - 10:46, Güncelleme: 12.02.2024 - 10:46
 

Banu Alkan'ın iki katlı evi göz kamaştırdı!

Evrim Akın bu hafta Türk sinemasının Afrodit’i Banu Alkan’ın Anadolu Yakası’ndaki evine konuk oldu. Alkan'ın antika eşyalarla döşenmiş evi göz kamaştırdı. Ayrıca Alkan, "Büyük aşkım" dediği Kemal Yıldız ile evlendiklerini açıkladı.
Sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “Evrim Akın İle Ev Gezmesi” programına konuk olan Banu Alkan'ın evi çok beğenildi. Banu Alkan evlendiğini itiraf ederek evini gezdirdi. EVİNİN KAPILARINI AÇTI Banu Alkan iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı nişanlısı Kemal Yıldız ile birlikte yaşadıkları evlerinin kapısını ilk kez Evrim Akın İle Ev Gezmesi’ne açtı. Alkan'ın gül ağacından yapılmış olan el yapımı vitrini göz kamaştırdı. Alkan'ın antika eşyalarla döşenmiş salonu görenleri kendisine hayran bıraktı. Televizyonun yerde olması ise dikkat çekti. Alkan'ın mutfağı ise oldukça göze çarpıcıydı. Gri renkli mutfak dolapları tercih eden Afrodit bu sade şıklığa yine imzasını atmış. Alkan, mutfak duvarlarını bir bölümünü porselen desenli duvar katığlarıyla süslemiş. Alkan'ın iki katlı evinin kış bahçesi de oldukça göze çarpıcı. Alkan'ın yurt dışından özel olarak getirdiği leopar desenli sandalyesi ve üstündeki kırlent dikkatlerden kaçmıyor. Alkan'ın ayrıca kış bahçesindeki renkli avizesi gözlerden kaçmadı. YATAK ODASINI GÖSTERMEDİ Şapkalar, milyon liralık çantalar birbirinden şık kostümler.  Yatak odasında yok yok...  Nişanlısından dolayı yatak odalarını çekemediklerini belirten Alkan şunları ifade etti: EVLİLİK İTİRAFI "Biz Kemal Bey'den dolayı kendi yatak odamızı çekemiyoruz. Bu Bahar Hanım'ın odası. Kendi odamadan bir şeyler alıp getirdik bu odaya." Alkan, ne zaman evlenecekleri sürekli sorulan Kemal Yıldız ile ilgili müjdeyi verdi. Parmağındaki yüzüğü gösteren "Afrodit" lakaplı Alkan, evlendiklerini açıkladı.
Evrim Akın bu hafta Türk sinemasının Afrodit’i Banu Alkan’ın Anadolu Yakası’ndaki evine konuk oldu. Alkan'ın antika eşyalarla döşenmiş evi göz kamaştırdı. Ayrıca Alkan, "Büyük aşkım" dediği Kemal Yıldız ile evlendiklerini açıkladı.

Sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı “ Evrim Akın İle Ev Gezmesi” programına konuk olan Banu Alkan'ın evi çok beğenildi. Banu Alkan evlendiğini itiraf ederek evini gezdirdi.

EVİNİN KAPILARINI AÇTI

Banu Alkan iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı nişanlısı Kemal Yıldız ile birlikte yaşadıkları evlerinin kapısını ilk kez Evrim Akın İle Ev Gezmesi’ne açtı.

Alkan'ın gül ağacından yapılmış olan el yapımı vitrini göz kamaştırdı. Alkan'ın antika eşyalarla döşenmiş salonu görenleri kendisine hayran bıraktı. Televizyonun yerde olması ise dikkat çekti.

Alkan'ın mutfağı ise oldukça göze çarpıcıydı. Gri renkli mutfak dolapları tercih eden Afrodit bu sade şıklığa yine imzasını atmış.

Alkan, mutfak duvarlarını bir bölümünü porselen desenli duvar katığlarıyla süslemiş.

Alkan'ın iki katlı evinin kış bahçesi de oldukça göze çarpıcı. Alkan'ın yurt dışından özel olarak getirdiği leopar desenli sandalyesi ve üstündeki kırlent dikkatlerden kaçmıyor.

Alkan'ın ayrıca kış bahçesindeki renkli avizesi gözlerden kaçmadı.

YATAK ODASINI GÖSTERMEDİ

Şapkalar, milyon liralık çantalar birbirinden şık kostümler.  Yatak odasında yok yok...  Nişanlısından dolayı yatak odalarını çekemediklerini belirten Alkan şunları ifade etti:

EVLİLİK İTİRAFI

"Biz Kemal Bey'den dolayı kendi yatak odamızı çekemiyoruz. Bu Bahar Hanım'ın odası. Kendi odamadan bir şeyler alıp getirdik bu odaya."

Alkan, ne zaman evlenecekleri sürekli sorulan Kemal Yıldız ile ilgili müjdeyi verdi. Parmağındaki yüzüğü gösteren "Afrodit" lakaplı Alkan, evlendiklerini açıkladı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.