Bergüzar Korel bornozuyla yeni evinden paylaştı!

Magazin 23.01.2024 - 10:56, Güncelleme: 23.01.2024 - 10:56
 

Bergüzar Korel bornozuyla yeni evinden paylaştı!

Son dönemde değişimiyle sık sık gündem olan Bergüzar Korel sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Korel, eşi ve çocuklarıyla İngiltere'nin başkenti Londra'ya taşınmıştı. İngiltere’deki ilk evinden başka bir konuta taşınan Bergüzar Korel yeni evinden bornozuyla paylaşım yaptı.
2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in bu evliliğinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocuğu dünyaya geldi. Kendisi gibi oyuncu Halit Ergenç'le evli olan Bergüzar Korel, eşi ve üç çocuğuyla birlikte İngiltere'nin başkenti Londra'ya taşınmıştı. BORNOZUYLA EVİNDEN PAYLAŞTI Londra ve İstanbul arasında mekik dokuyan, 3 çocuk annesi Bergüzar Korel 'Düğüm' dizisiyle ekrana dönmek için gün sayıyor. Son dönemde kilo veren ve saçlarını boyatan ünlü isim değişimiyle sık sık gündem oluyor. 8 ay gibi kısa bir sürede 20 kilo vererek iğne ipliğe dönen Korel aynı zamanda göğüs küçültme ameliyatı da geçirdi. Ünlü oyuncu yeni imajıyla Esra Erol'a benzetilmişti. Korel’in bu pozuna yorum yapanlardan biri de Esra Erol olmuştu. Erol, "Hoş gelmiş" ve "İşte beklenen post" yorumunu yarak Korel’in yeni imajını beğendiğini dile getirmişti. 2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in bu evliliğinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocuğu dünyaya geldi. Londra'daki hayatından paylaşımlar yapmaya devam eden Bergüzar Korel, yeni evinden kareler yayınladı. Korel, bornozuyla paylaştığı karelere şunları yazdı: "Sanırım yerleştim. Gir çık duş değil banyoda uzun zaman geçirip düşündüm. İlk kez burada kendimi evimde hissediyorum galiba.. İlk kez evimizde bir depomuz, kocaman bazalı yataklarımız yok. Çünkü yıllar geçtikçe öğrendim ki depoladığım, sakladığım her şey olduğu yerde kalıyor, toz ve ağırlıktan başka bir şey değil. Evle ilgili beni mutlu eden ama artık vedalaşmam gereken her şeyi küçük bir not ile kapımın önüne bıraktım. 'Bu eşyaların hepsi bize hep mutluluk verdi, şimdi sizi mutlu etmesi dileğiyle' dedim, camdan o küçücük bardakların, kavanozların, çerçevelerin insanları nasıl mutlu ettiğini gördükçe mutlu oldum, sohbet ettim, el salladım, kimisi hikayesini sordu anlattım. Hep biliyordum anılar eşyalarda değil aklımızda ve kalbimizde ama çocukluğumuzdan kalma öğrenilmiş o pişman olma korkusuyla eşyalara ne çok anlam yüklediğimi bir kez daha anladım. Misafir takımımı en çok kullandığım dolabıma yerleştirdim, hiçbir misafiri beklemeden mis gibi kahvaltımı yaptım."
Son dönemde değişimiyle sık sık gündem olan Bergüzar Korel sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Korel, eşi ve çocuklarıyla İngiltere'nin başkenti Londra'ya taşınmıştı. İngiltere’deki ilk evinden başka bir konuta taşınan Bergüzar Korel yeni evinden bornozuyla paylaşım yaptı.

2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in bu evliliğinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocuğu dünyaya geldi. Kendisi gibi oyuncu Halit Ergenç'le evli olan Bergüzar Korel, eşi ve üç çocuğuyla birlikte İngiltere'nin başkenti Londra'ya taşınmıştı.

BORNOZUYLA EVİNDEN PAYLAŞTI

Londra ve İstanbul arasında mekik dokuyan, 3 çocuk annesi Bergüzar Korel 'Düğüm' dizisiyle ekrana dönmek için gün sayıyor. Son dönemde kilo veren ve saçlarını boyatan ünlü isim değişimiyle sık sık gündem oluyor.

8 ay gibi kısa bir sürede 20 kilo vererek iğne ipliğe dönen Korel aynı zamanda göğüs küçültme ameliyatı da geçirdi.

Ünlü oyuncu yeni imajıyla Esra Erol'a benzetilmişti. Korel’in bu pozuna yorum yapanlardan biri de Esra Erol olmuştu. Erol, "Hoş gelmiş" ve "İşte beklenen post" yorumunu yarak Korel’in yeni imajını beğendiğini dile getirmişti.

2009 yılında nikah masasına oturan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in bu evliliğinden Ali, Han ve Leyla adında üç çocuğu dünyaya geldi.

Londra'daki hayatından paylaşımlar yapmaya devam eden Bergüzar Korel, yeni evinden kareler yayınladı. Korel, bornozuyla paylaştığı karelere şunları yazdı:

"Sanırım yerleştim. Gir çık duş değil banyoda uzun zaman geçirip düşündüm. İlk kez burada kendimi evimde hissediyorum galiba.. İlk kez evimizde bir depomuz, kocaman bazalı yataklarımız yok. Çünkü yıllar geçtikçe öğrendim ki depoladığım, sakladığım her şey olduğu yerde kalıyor, toz ve ağırlıktan başka bir şey değil. Evle ilgili beni mutlu eden ama artık vedalaşmam gereken her şeyi küçük bir not ile kapımın önüne bıraktım.

'Bu eşyaların hepsi bize hep mutluluk verdi, şimdi sizi mutlu etmesi dileğiyle' dedim, camdan o küçücük bardakların, kavanozların, çerçevelerin insanları nasıl mutlu ettiğini gördükçe mutlu oldum, sohbet ettim, el salladım, kimisi hikayesini sordu anlattım. Hep biliyordum anılar eşyalarda değil aklımızda ve kalbimizde ama çocukluğumuzdan kalma öğrenilmiş o pişman olma korkusuyla eşyalara ne çok anlam yüklediğimi bir kez daha anladım. Misafir takımımı en çok kullandığım dolabıma yerleştirdim, hiçbir misafiri beklemeden mis gibi kahvaltımı yaptım."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.