İstinyePark İzmir’de yeni yıl coşkusu yaşanacak

Güncel 21.12.2023 - 13:50, Güncelleme: 21.12.2023 - 13:50
 

İstinyePark İzmir’de yeni yıl coşkusu yaşanacak

İzmir ve Ege Bölgesi’nin alışveriş, yeme içme ve eğlence durağı İstinyePark’ı yeni yıl heyecanı sardı. 2023’ün bitmesine günler kala İstinyePark İzmir yeni yıla özel bir etkinlik programı hazırladı.
Açıldığı günden bu yana tatil ve özel günlerde düzenlediği etkinliklerle fark yaratan İstinyePark İzmir, yeni yılı coşkuyla karşılayacak. Yılbaşına özel etkinliklerle yine buluşma noktası olacak İstinyePark İzmir Yeni Yıl Festivali’nde atlı karınca, buz pisti, yeni yıl heyecanını yansıtacak müzik dinletileri ve birbirinden özel lezzet noktaları 21 Aralık-1 Ocak tarihlerinde İstinyePark İzmir Alışveriş Caddesi’nde ziyaretçilerle buluşacak. Rengarenk yeni yıl korteji İstinyePark İzmir’de 23- 24- 30 Aralık tarihlerinde ve 15.00 ile 16.00 saatlerinde iki farklı seans olarak gerçekleşecek yeni yıl korteji yeni yıl ruhunu doyasıya yaşatacak. Yeni yıl temalı fotoğraflar… 23-24 Aralık’ta saat 13.00 - 18.00 arasında ise ziyaretçiler için ana etkinlik alanında kurulacak photobooth standında yeni yıl temalı fotoğraflar çekilecek ve  bu fotoğraflar ziyaretçilerle paylaşılacak.  Hediyeleri kişiselleştirme imkânı bulacaklar İstinyePark İzmir’de 29-30-31 Aralık tarihlerinde ise hediye kişiselleştirme noktası kurulacak. Ziyaretçiler bu alanda yeni yıl için aldıkları hediyeleri kişiselleştirme imkânı bulacak. Coşku ve heyecan dolu bu etkinlikleri sakın kaçırmayın.
İzmir ve Ege Bölgesi’nin alışveriş, yeme içme ve eğlence durağı İstinyePark’ı yeni yıl heyecanı sardı. 2023’ün bitmesine günler kala İstinyePark İzmir yeni yıla özel bir etkinlik programı hazırladı.

Açıldığı günden bu yana tatil ve özel günlerde düzenlediği etkinliklerle fark yaratan İstinyePark İzmir, yeni yılı coşkuyla karşılayacak. Yılbaşına özel etkinliklerle yine buluşma noktası olacak İstinyePark İzmir Yeni Yıl Festivali’nde atlı karınca, buz pisti, yeni yıl heyecanını yansıtacak müzik dinletileri ve birbirinden özel lezzet noktaları 21 Aralık-1 Ocak tarihlerinde İstinyePark İzmir Alışveriş Caddesi’nde ziyaretçilerle buluşacak.

Rengarenk yeni yıl korteji
İstinyePark İzmir’de 23- 24- 30 Aralık tarihlerinde ve 15.00 ile 16.00 saatlerinde iki farklı seans olarak gerçekleşecek yeni yıl korteji yeni yıl ruhunu doyasıya yaşatacak.

Yeni yıl temalı fotoğraflar…

23-24 Aralık’ta saat 13.00 - 18.00 arasında ise ziyaretçiler için ana etkinlik alanında kurulacak photobooth standında yeni yıl temalı fotoğraflar çekilecek ve  bu fotoğraflar ziyaretçilerle paylaşılacak. 

Hediyeleri kişiselleştirme imkânı bulacaklar

İstinyePark İzmir’de 29-30-31 Aralık tarihlerinde ise hediye kişiselleştirme noktası kurulacak. Ziyaretçiler bu alanda yeni yıl için aldıkları hediyeleri kişiselleştirme imkânı bulacak. Coşku ve heyecan dolu bu etkinlikleri sakın kaçırmayın.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.