İESOB’da yeni dönem! Yeni başkan Yalçın Ata oldu

Güncel 11.06.2023 - 19:39, Güncelleme: 11.06.2023 - 19:43
 

İESOB’da yeni dönem! Yeni başkan Yalçın Ata oldu

İzmir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (İESOB) Olağanüstü Genel Kurulu seçimleri sonuçlandı.
Genel Kurulu seçimleri sonuçlandı. Yapılan oy sayımı sonrası seçime yeşil liste ile giren Yalçın Ata 510 oy alarak esnafın yeni başkanı olarak seçildi. Pembe liste ile seçime giren eski başkan Zekeriya Mutlu’ya ise 463 oy çıktı. Yalçın Ata, “Esnaf dostlarım, Olağanüstü Genel Kurulumuz başarıyla tamamlanmıştır. Verdiğiniz destek ile Değişim Grubumuz’un esnafımıza hizmet etmesine fırsat tanınmıştır. Kazanan teşkilatımız olmuştur. Bugün Genel Kurulumuz’a katılan tüm delegelerimize teşekkür eder saygılarımı sunarım” değerlendirmesinde bulundu.
İzmir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (İESOB) Olağanüstü Genel Kurulu seçimleri sonuçlandı.

Genel Kurulu seçimleri sonuçlandı. Yapılan oy sayımı sonrası seçime yeşil liste ile giren Yalçın Ata 510 oy alarak esnafın yeni başkanı olarak seçildi. Pembe liste ile seçime giren eski başkan Zekeriya Mutlu’ya ise 463 oy çıktı.

Yalçın Ata, “Esnaf dostlarım, Olağanüstü Genel Kurulumuz başarıyla tamamlanmıştır. Verdiğiniz destek ile Değişim Grubumuz’un esnafımıza hizmet etmesine fırsat tanınmıştır. Kazanan teşkilatımız olmuştur. Bugün Genel Kurulumuz’a katılan tüm delegelerimize teşekkür eder saygılarımı sunarım” değerlendirmesinde bulundu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.