İESOB ile İZTO projelerde işbirliği yapacak

Güncel 24.01.2024 - 09:38, Güncelleme: 24.01.2024 - 09:42
 

İESOB ile İZTO projelerde işbirliği yapacak

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Mahmut Özgener, Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ile Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mahmut Erkoç, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Yalçın Ata'ya tebrik ziyaretinde bulundu. Son derece samimi bir ortamda geçen ziyarette Birlik yöneticileri ile oda başkanları da hazır bulundu.
Esnaf sanatkarların ticaret dünyasının ilk katmanını oluşturduğunu belirten İZTO Başkanı Mahmut Özgener, iş dünyasının ve reel sektörün yararına yapılacak her çalışmada Yalçın Ata ve İzmir Esnaf Teşkilatı ile birlikte hareket etmek istediklerini söyledi. Ata ve ekibi dikkat çekiyor Yalçın Ata ile İzmir Esnaf Teşkilatı'na hareketlilik ve canlılık geldiğini kaydeden Özgener, 'Daha enerjik, pozitif çalışmalar sergileyen İESOB yönetimi ile önemli projelerde beraber hareket edeceğiz. Sayın Yalçın Ata'yı ve ekibini ilk günden itibaren izliyoruz. Çalışmalarını takdir ediyoruz. Camiaya renk getirdiler. İşleyen demir ışıldar. Hep birlikte İzmir için, ülke ekonomisi için kentin önüne yeni vizyonlar koymak istiyoruz. Bu noktada ekonominin kılcal damarlarını oluşturan esnaf sanatkarların temsilcileri ile beraber çalışacağız. İzmir'in ortak çalışmalara ve beraberliğe ihtiyacı var' diye konuştu. İzmir Ticaret Odası'nın kentin önemli kurumlarının başında geldiğini hatırlatan Yalçın Ata ise, ‘Meslek kuruluşlarının toplumsal yaşamda kültürel ve sosyal sorumlulukları da bulunuyor. Bulundukları kente, İzmir halkına yararlı olacak faaliyetlere öncülük etmeleri gerekiyor. Bu noktada sayın Özgener ve sayın Özpoyraz'ın başarılı çizgileri sadece Ticaret Odası üyeleri için değil, kent ekonomisi için de önemli hizmetlerin üretilmesine vesile oluyor. İzmir Ticaret Odası İzmir’e ve iş dünyasına yönelik vizyonel, yenilikçi çalışmaları ile göz dolduruyor. İzmir Ticaret Odası ile her türlü yapıcı, kent yaşamına yararlı, iş dünyasının ve esnaf sanatkarlarımızın refahına yönelik çalışmalarda işbirliği yapmaya, ortak sinerjimizi geliştirmeye hazırız' dedi.
İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Mahmut Özgener, Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ile Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mahmut Erkoç, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Yalçın Ata'ya tebrik ziyaretinde bulundu. Son derece samimi bir ortamda geçen ziyarette Birlik yöneticileri ile oda başkanları da hazır bulundu.

Esnaf sanatkarların ticaret dünyasının ilk katmanını oluşturduğunu belirten İZTO Başkanı Mahmut Özgener, iş dünyasının ve reel sektörün yararına yapılacak her çalışmada Yalçın Ata ve İzmir Esnaf Teşkilatı ile birlikte hareket etmek istediklerini söyledi.

Ata ve ekibi dikkat çekiyor
Yalçın Ata ile İzmir Esnaf Teşkilatı'na hareketlilik ve canlılık geldiğini kaydeden Özgener, 'Daha enerjik, pozitif çalışmalar sergileyen İESOB yönetimi ile önemli projelerde beraber hareket edeceğiz. Sayın Yalçın Ata'yı ve ekibini ilk günden itibaren izliyoruz. Çalışmalarını takdir ediyoruz. Camiaya renk getirdiler. İşleyen demir ışıldar. Hep birlikte İzmir için, ülke ekonomisi için kentin önüne yeni vizyonlar koymak istiyoruz. Bu noktada ekonominin kılcal damarlarını oluşturan esnaf sanatkarların temsilcileri ile beraber çalışacağız. İzmir'in ortak çalışmalara ve beraberliğe ihtiyacı var' diye konuştu.

İzmir Ticaret Odası'nın kentin önemli kurumlarının başında geldiğini hatırlatan Yalçın Ata ise, ‘Meslek kuruluşlarının toplumsal yaşamda kültürel ve sosyal sorumlulukları da bulunuyor. Bulundukları kente, İzmir halkına yararlı olacak faaliyetlere öncülük etmeleri gerekiyor. Bu noktada sayın Özgener ve sayın Özpoyraz'ın başarılı çizgileri sadece Ticaret Odası üyeleri için değil, kent ekonomisi için de önemli hizmetlerin üretilmesine vesile oluyor. İzmir Ticaret Odası İzmir’e ve iş dünyasına yönelik vizyonel, yenilikçi çalışmaları ile göz dolduruyor. İzmir Ticaret Odası ile her türlü yapıcı, kent yaşamına yararlı, iş dünyasının ve esnaf sanatkarlarımızın refahına yönelik çalışmalarda işbirliği yapmaya, ortak sinerjimizi geliştirmeye hazırız' dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.