Hamza Dağ'dan taksicilere kamera ve kabin sözü

Yerel 16.03.2024 - 15:01, Güncelleme: 16.03.2024 - 15:07
 

Hamza Dağ'dan taksicilere kamera ve kabin sözü

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarına bugün Bornova’da başladı.
Kazım Karabekir Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret eden Dağ’a, Cumhur İttifakı Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır eşlik etti. Esnafın taleplerini dinleyen Hamza Dağ, esnafın İzmir için öneminin her zaman farkında olduklarını vurguladı.  Bu ziyaretinde de vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Hamza Dağ, çocukları mutlu etmeyi de unutmadı. Çocuklara sarılıp, onlara oyuncaklar hediye eden Dağ, ailelerle de hatıra fotoğrafları çektirdi. Özellikle dolmuş ve taksi esnafının yoğun sevgisiyle karşılaşan Dağ, yolları düzeltme noktasındaki vaadi ve taksilere yapacağı kamera ve kabin sözünü yineledi.
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarına bugün Bornova’da başladı.

Kazım Karabekir Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret eden Dağ’a, Cumhur İttifakı Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır eşlik etti. Esnafın taleplerini dinleyen Hamza Dağ, esnafın İzmir için öneminin her zaman farkında olduklarını vurguladı. 

Bu ziyaretinde de vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşan Hamza Dağ, çocukları mutlu etmeyi de unutmadı. Çocuklara sarılıp, onlara oyuncaklar hediye eden Dağ, ailelerle de hatıra fotoğrafları çektirdi.

Özellikle dolmuş ve taksi esnafının yoğun sevgisiyle karşılaşan Dağ, yolları düzeltme noktasındaki vaadi ve taksilere yapacağı kamera ve kabin sözünü yineledi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.