ESİAD üyelerine sanat turu

Güncel 04.03.2024 - 11:31, Güncelleme: 04.03.2024 - 11:31
 

ESİAD üyelerine sanat turu

Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ESİAD) üyeleri, Swiss Otel Büyük Efes’in ev sahipliğinde sanat dolu bir akşam yaşadı.
ESİAD Sosyal Etkinlikler, Kültür ve Sanat Yuvarlak Masası’nın katkılarıyla düzenlenen “8. Büyük Efes Sanat Günleri”nin VIP açılışı ve sanat turuna katılan üyeler, 60’tan fazla sanatçının 350 eserini izleme fırsatı buldu. İzmir’in kültür ve sanat hayatına katkı koyacak etkinliklerin içinde yer almayı önemsediklerini vurgulayan ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Zorlu, “Sanat bizlere yaşamın her alanında ilham veriyor. Üyelerimizin, iş dünyasının yoğun temposuna küçük bir ara verip yaşamlarında sanat için bir pencere açmasını istiyoruz. Etkinlikte eserleri sergilenen tüm sanatçılara ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.  23-25 Şubat tarihleri arasında Swissotel Büyük Efes’in Kordon Salonu’nda düzenlenen “8. Büyük Efes Sanat Günleri” kapsamında “İzmir Akdeniz Bienali-Aynı Suya Bakmak” ve “Duvar Resim Sanatının Işığında Hayvan Sembolizmi” konulu söyleşiler de gerçekleştirildi.
Ege Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ESİAD) üyeleri, Swiss Otel Büyük Efes’in ev sahipliğinde sanat dolu bir akşam yaşadı.

ESİAD Sosyal Etkinlikler, Kültür ve Sanat Yuvarlak Masası’nın katkılarıyla düzenlenen “8. Büyük Efes Sanat Günleri”nin VIP açılışı ve sanat turuna katılan üyeler, 60’tan fazla sanatçının 350 eserini izleme fırsatı buldu. İzmir’in kültür ve sanat hayatına katkı koyacak etkinliklerin içinde yer almayı önemsediklerini vurgulayan ESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Zorlu, “ Sanat bizlere yaşamın her alanında ilham veriyor. Üyelerimizin, iş dünyasının yoğun temposuna küçük bir ara verip yaşamlarında sanat için bir pencere açmasını istiyoruz. Etkinlikte eserleri sergilenen tüm sanatçılara ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 

23-25 Şubat tarihleri arasında Swissotel Büyük Efes’in Kordon Salonu’nda düzenlenen “8. Büyük Efes Sanat Günleri” kapsamında “İzmir Akdeniz Bienali-Aynı Suya Bakmak” ve “Duvar Resim Sanatının Işığında Hayvan Sembolizmi” konulu söyleşiler de gerçekleştirildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.