Efemçukuru kilit parke ile döşendi

Yerel 15.11.2023 - 09:26, Güncelleme: 15.11.2023 - 09:30
 

Efemçukuru kilit parke ile döşendi

Menderes Belediyesi tarafından Efemçukuru Mahallesinde kilit parke döşeme çalışmaları gerçekleştirildi.
Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Efemçukuru Mahallesinde yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışma kapsamında 1250 metrekare alan kilit parke ile döşendi. Yollar yenileniyor Menderes genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, "İlçe genelinde sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında bozuk yollarımızı yeniliyor, yeni yolları da ilçemize kazandırıyoruz. Bu kapsamda Efemçukuru Mahallemizde ihtiyaç duyulan noktalarda yol yenileme çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Kilit parke ile döşediğimiz yolumuzu vatandaşımızın kullanımına açtık. Menderesimizin yollarını yenilemeye devam edeceğiz." dedi.
Menderes Belediyesi tarafından Efemçukuru Mahallesinde kilit parke döşeme çalışmaları gerçekleştirildi.

Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Efemçukuru Mahallesinde yol yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Yapılan çalışma kapsamında 1250 metrekare alan kilit parke ile döşendi.

Yollar yenileniyor
Menderes genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, "İlçe genelinde sürdürdüğümüz çalışmalar kapsamında bozuk yollarımızı yeniliyor, yeni yolları da ilçemize kazandırıyoruz. Bu kapsamda Efemçukuru Mahallemizde ihtiyaç duyulan noktalarda yol yenileme çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Kilit parke ile döşediğimiz yolumuzu vatandaşımızın kullanımına açtık. Menderesimizin yollarını yenilemeye devam edeceğiz." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.