CHP’li İrfan Önal, ‘Bayraklı’yı sevgiyle yöneteceğiz!’

Yerel 15.02.2024 - 10:04, Güncelleme: 15.02.2024 - 10:08
 

CHP’li İrfan Önal, ‘Bayraklı’yı sevgiyle yöneteceğiz!’

CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Bayraklı Sevgi Yolu’nda yurttaşlara çiçek dağıtarak kutladı.
14 Şubat Sevgililer Günü’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, yurttaşlara çiçek dağıttı. Bayraklı Sevgi Yolu’na giden CHP’li İrfan Önal, vatandaşlarla sohbet ederek 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladı.  Önal, “Hizmetin temeli sevgidir" diyerek çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızın Sevgililer Günü'nü kutladık. Sevginin ve saygının hakim olduğu bir Bayraklı'yı, inşa edeceğiz! Bayraklı’yı sevgiyle yöneteceğiz”  dedi. Önal, sonraki programında Erzurumlular Cemiyet Evi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. CHP’li Önal, dernek ve STK’larla işbirliği halinde Bayraklı’yı ortak akılla yöneteceklerinin altını çizen Önal, göreve geldikten sonra hayata geçirecekleri projeleri anlattı. Son olarak Postacılar Mahallesi’nde ev ziyareti yaparak vatandaşlarla buluştu.
CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Bayraklı Sevgi Yolu’nda yurttaşlara çiçek dağıtarak kutladı.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, yurttaşlara çiçek dağıttı. Bayraklı Sevgi Yolu’na giden CHP’li İrfan Önal, vatandaşlarla sohbet ederek 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladı.  Önal, “Hizmetin temeli sevgidir" diyerek çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızın Sevgililer Günü'nü kutladık. Sevginin ve saygının hakim olduğu bir Bayraklı'yı, inşa edeceğiz! Bayraklı’yı sevgiyle yöneteceğiz”  dedi.

Önal, sonraki programında Erzurumlular Cemiyet Evi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. CHP’li Önal, dernek ve STK’larla işbirliği halinde Bayraklı’yı ortak akılla yöneteceklerinin altını çizen Önal, göreve geldikten sonra hayata geçirecekleri projeleri anlattı. Son olarak Postacılar Mahallesi’nde ev ziyareti yaparak vatandaşlarla buluştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.