CHP'li Cemil Tugay: Büyükşehir ve ilçeleri kazanıyoruz

Yerel 06.03.2024 - 19:52, Güncelleme: 06.03.2024 - 19:58
 

CHP'li Cemil Tugay: Büyükşehir ve ilçeleri kazanıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığının, seçim çalışmalarını değerlendirmek ve İzmir büyükşehir belediye başkanı Cemil Tugay ile 30 ilçe örgütünü bir araya getirmek için düzenlediği örgüt toplantısı Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezinde yapıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay,  büyük bir ailenin parçası olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Toplantının temel gerekçesinin seçime 3,5 hafta süre kala oluşan tablonun değerlendirilmesi olduğunu belirten Tugay, “Muhtemelen sahada en çok gezen ve genel tabloyu gören kişi il başkanımız ile birlikte benimdir. Amacımız 31 Mart hepimizi mutlu edecek bir sonuç elde etmek. Bu toplantıda sizin saha çalışmalarınızdan geri dönüşleri dinledim ve beslendim. Tüm bu bildirimleri saha çalışmalarımda kullanacağım” diye konuştu. Mevcut tablonun çok olumlu olduğunu belirten Tugay, “Hem saha gözlemlerim hem de aldığımız verilerle durumu takip ediyorum. Daha önce kazandığımızdan daha fazla sayıda ilçe kazandığımız ve büyükşehiri de kazandığımız bir tablo görünüyor. 3,5 hafta var, bizim amacımız yüksek oy oranı ile seçimi kazanmak. Kazanacağımız konusunda da endişemiz yok. Bu bakış açısıyla Cumhuriyet Halk Partisi örgütünün İzmir ilindeki gücünü sahaya yansıtacak şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde, hangi ilçede hangi projeleri yapacağımız konusunda paylaşımlarımız yoğun olacak. İlçe belediye başkan adaylarımızla koordineli şekilde seçmenimize bilgi vereceğiz” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığının, seçim çalışmalarını değerlendirmek ve İzmir büyükşehir belediye başkanı Cemil Tugay ile 30 ilçe örgütünü bir araya getirmek için düzenlediği örgüt toplantısı Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezinde yapıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay,  büyük bir ailenin parçası olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Toplantının temel gerekçesinin seçime 3,5 hafta süre kala oluşan tablonun değerlendirilmesi olduğunu belirten Tugay, “Muhtemelen sahada en çok gezen ve genel tabloyu gören kişi il başkanımız ile birlikte benimdir. Amacımız 31 Mart hepimizi mutlu edecek bir sonuç elde etmek. Bu toplantıda sizin saha çalışmalarınızdan geri dönüşleri dinledim ve beslendim. Tüm bu bildirimleri saha çalışmalarımda kullanacağım” diye konuştu.

Mevcut tablonun çok olumlu olduğunu belirten Tugay, “Hem saha gözlemlerim hem de aldığımız verilerle durumu takip ediyorum. Daha önce kazandığımızdan daha fazla sayıda ilçe kazandığımız ve büyükşehiri de kazandığımız bir tablo görünüyor. 3,5 hafta var, bizim amacımız yüksek oy oranı ile seçimi kazanmak. Kazanacağımız konusunda da endişemiz yok. Bu bakış açısıyla Cumhuriyet Halk Partisi örgütünün İzmir ilindeki gücünü sahaya yansıtacak şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde, hangi ilçede hangi projeleri yapacağımız konusunda paylaşımlarımız yoğun olacak. İlçe belediye başkan adaylarımızla koordineli şekilde seçmenimize bilgi vereceğiz” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.