CHP Genel Başkanı Özel: 31 Mart’ta sandığa gömmeye var mısınız?

Yerel 16.02.2024 - 20:57, Güncelleme: 16.02.2024 - 21:04
 

CHP Genel Başkanı Özel: 31 Mart’ta sandığa gömmeye var mısınız?

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ordu’nun birçok ilçesine doğalgazın kendi dönemlerinde verildiğini söyleyerek, “Biz varsak doğalgaz var, biz yoksak doğalgaz yok” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi.
Özel, “Utanmadan, sıkılmadan belediye AK Partili değilse doğalgaz vermeyeceğini söylüyor. CHP’li birçok belediye gaz firmasıyla anlaşmasını yapıyor, tıkır tıkır doğalgazı getiriyor. Dikili 5 bin aboneye bağlatmış, devam ediyor. Erdoğan oy için şantaj yapmaya, tehdit etmeye, oy için vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeye devam ediyor. 31 Mart’ta bu hadsizlere haddini bildirmeye, onları sandığa gömmeye var mısınız?” dedi.  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kınık’ta düzenlediği mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi. Özel, “Utanmadan, sıkılmadan belediye AK Partili değilse doğalgaz vermeyeceğini söylüyor. CHP’li birçok belediye gaz firmasıyla anlaşmasını yapıyor, tıkır tıkır doğalgazı getiriyor. Dikili 5 bin aboneye bağlatmış, devam ediyor. Erdoğan oy için şantaj yapmaya, tehdit etmeye, oy için vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeye devam ediyor. 31 Mart’ta bu hadsizlere haddini bildirmeye, onları sandığa gömmeye var mısınız?” dedi.  “SEÇİM AKŞAMI GÖZÜMÜN VE KULAĞIMI BİRİ KINIK’TA OLACAK” Özel, iki dönemdir AK Parti’de olan belediyenin kazanılması için çok çalışılmasını isteyerek, “Ben Manisa merkezliyim ama 2014 yılından beri benim yüreğimin bir parçası Soma’da madende kaldı. Ama benim memleketim Soma, Kınık, Bergama ve Savaştepe. Kınıklıyım ben Kınıklıyım. İki dönemdir AK Parti’de olan belediyeyi alın ben tezahürat edeceğim size ‘Özgür Özel Kınık’la gurur duyuyor’ diye” dedi.  “SEMA BAŞKAN TÜRKİYE HARİTASINDAN KARDEŞ BELEDİYE SEÇECEK” Özel, CHP Kınık Belediye Başkan Adayı Sema Bodur’un Kınık’ın ilk kadın belediye başkanı olacağını belirterek, şunları söyledi:  “Kınık’ın Cumhuriyet tarihindeki ilk kadın Kınık Belediye Başkanını seçmeye hazır mısınız? Sema Başkan nasıl? Bu iş bitmiş, Sema başkan geliyor inşallah. Sema başkanbu tarlalarda 6 yaşından beri çalışıyor, kamu görevinde çalışmış iyi bir yönetici. Aliağaspor’un erkek basketbol takımını kurmuş, 1. lige çıkacak duruma gelene kadar antrenörlüğünü yapmış. Kendisi de sporcu olduğu için önemli spor yatırımları yapacağız. Halı sahalar, basket sahaları gençlerin istediği her türlü aktivite için tesisler yapacağız. Sema başkan nereyi isterse ben partinin genel başkanı olarak Türkiye’nin en güçlü belediyelerinden biriyle Kınık’ı kardeş belediye yapacağım ve yapılmamış hizmetleri yapacağım. Öncelik kadınlarda ve AK Parti’den MHP’den aldığımız belediyelerde. Burayı bir kadın başkan alıyorsa önüne Türkiye haritası açılacak ve kardeş belediyecilikle Kınık’ın yüzü gülecek.”
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Ordu’nun birçok ilçesine doğalgazın kendi dönemlerinde verildiğini söyleyerek, “Biz varsak doğalgaz var, biz yoksak doğalgaz yok” diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi.

Özel, “Utanmadan, sıkılmadan belediye AK Partili değilse doğalgaz vermeyeceğini söylüyor. CHP’li birçok belediye gaz firmasıyla anlaşmasını yapıyor, tıkır tıkır doğalgazı getiriyor. Dikili 5 bin aboneye bağlatmış, devam ediyor. Erdoğan oy için şantaj yapmaya, tehdit etmeye, oy için vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeye devam ediyor. 31 Mart’ta bu hadsizlere haddini bildirmeye, onları sandığa gömmeye var mısınız?” dedi. 

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Kınık’ta düzenlediği mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi. Özel, “Utanmadan, sıkılmadan belediye AK Partili değilse doğalgaz vermeyeceğini söylüyor. CHP’li birçok belediye gaz firmasıyla anlaşmasını yapıyor, tıkır tıkır doğalgazı getiriyor. Dikili 5 bin aboneye bağlatmış, devam ediyor. Erdoğan oy için şantaj yapmaya, tehdit etmeye, oy için vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeye devam ediyor. 31 Mart’ta bu hadsizlere haddini bildirmeye, onları sandığa gömmeye var mısınız?” dedi. 

“SEÇİM AKŞAMI GÖZÜMÜN VE KULAĞIMI BİRİ KINIK’TA OLACAK”
Özel, iki dönemdir AK Parti’de olan belediyenin kazanılması için çok çalışılmasını isteyerek, “Ben Manisa merkezliyim ama 2014 yılından beri benim yüreğimin bir parçası Soma’da madende kaldı. Ama benim memleketim Soma, Kınık, Bergama ve Savaştepe. Kınıklıyım ben Kınıklıyım. İki dönemdir AK Parti’de olan belediyeyi alın ben tezahürat edeceğim size ‘ Özgür Özel Kınık’la gurur duyuyor’ diye” dedi. 

“SEMA BAŞKAN TÜRKİYE HARİTASINDAN KARDEŞ BELEDİYE SEÇECEK”
Özel, CHP Kınık Belediye Başkan Adayı Sema Bodur’un Kınık’ın ilk kadın belediye başkanı olacağını belirterek, şunları söyledi: 

“Kınık’ın Cumhuriyet tarihindeki ilk kadın Kınık Belediye Başkanını seçmeye hazır mısınız? Sema Başkan nasıl? Bu iş bitmiş, Sema başkan geliyor inşallah. Sema başkanbu tarlalarda 6 yaşından beri çalışıyor, kamu görevinde çalışmış iyi bir yönetici. Aliağaspor’un erkek basketbol takımını kurmuş, 1. lige çıkacak duruma gelene kadar antrenörlüğünü yapmış. Kendisi de sporcu olduğu için önemli spor yatırımları yapacağız. Halı sahalar, basket sahaları gençlerin istediği her türlü aktivite için tesisler yapacağız. Sema başkan nereyi isterse ben partinin genel başkanı olarak Türkiye’nin en güçlü belediyelerinden biriyle Kınık’ı kardeş belediye yapacağım ve yapılmamış hizmetleri yapacağım. Öncelik kadınlarda ve AK Parti’den MHP’den aldığımız belediyelerde. Burayı bir kadın başkan alıyorsa önüne Türkiye haritası açılacak ve kardeş belediyecilikle Kınık’ın yüzü gülecek.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.