CHP Adayı Mehmet Türkmen, Kemalpaşalılarla oruç açtı

Yerel 13.03.2024 - 12:04, Güncelleme: 13.03.2024 - 12:17
 

CHP Adayı Mehmet Türkmen, Kemalpaşalılarla oruç açtı

Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen Aşağıkızılca Mahallesi sakinleri ile birlikte oruç açtı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ile birlikte Aşağıkızılca Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programında mahalle sakinleri ile birlikte oruç açtı. Ramazan’ın en büyük özelliklerinden olan birlik ve beraberlik ruhunu aynı sofrada buluşarak yaşadıklarını belirten Mehmet Türkmen, hergün ilçemizin farklı bir noktasından iftar sofrasında Kemalpaşalılar ile buluşacaklarını belirtti. ‘HER GÜN BİR BAŞKA NOKTA’ Ramazanın kapsayıcı ruhuna değinen ve iftar programları ile ilgili bilgi veren Türkmen, "Huzurun, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu ayda, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz. Ramazanın ruhunu tam anlamıyla yaşayabilmek adına Ramazan Ayı’nın ikinci gününden itibaren hergün ilçemizin farklı bir yerinde iftar sofraları kuracağız. Bugün Aşağıkızılca halkı ile birlikteydik, yarın Ören Mahallesi’nde hemşehrilerimiz ile aynı sofraya diz kıracağız. On Bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum." dedi.
Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen Aşağıkızılca Mahallesi sakinleri ile birlikte oruç açtı.

Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz ile birlikte Aşağıkızılca Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programında mahalle sakinleri ile birlikte oruç açtı. Ramazan’ın en büyük özelliklerinden olan birlik ve beraberlik ruhunu aynı sofrada buluşarak yaşadıklarını belirten Mehmet Türkmen, hergün ilçemizin farklı bir noktasından iftar sofrasında Kemalpaşalılar ile buluşacaklarını belirtti.

‘HER GÜN BİR BAŞKA NOKTA’

Ramazanın kapsayıcı ruhuna değinen ve iftar programları ile ilgili bilgi veren Türkmen, "Huzurun, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğun bir şekilde yaşandığı Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu ayda, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmeliyiz. Ramazanın ruhunu tam anlamıyla yaşayabilmek adına Ramazan Ayı’nın ikinci gününden itibaren hergün ilçemizin farklı bir yerinde iftar sofraları kuracağız. Bugün Aşağıkızılca halkı ile birlikteydik, yarın Ören Mahallesi’nde hemşehrilerimiz ile aynı sofraya diz kıracağız. On Bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.