Burun ameliyatı yaptıracak olanlara mevsim tavsiyesi!

Sağlık 14.11.2023 - 10:35, Güncelleme: 14.11.2023 - 10:35
 

Burun ameliyatı yaptıracak olanlara mevsim tavsiyesi!

Toplumda kış aylarında burun estetiği yaptırmanın sakıncalı olabileceği gibi yanlış bir algı olduğuna dikkat çeken Op. Dr. Sinan Uluyol, “Kışın iklim açısından bir avantajımız vardır” dedi.
Son yıllarda en popüler estetik ameliyatları arasına giren burun estetiği, kış aylarında burun estetiği ameliyatı olunabilir mi, bu durum bir sakınca oluşturur mu gibi sıkça araştırılıyor. Kadınlar kadar erkeklerinde rağbet ettiği bir operasyon haline gelen burun estetiği sayesinde kişinin özgüveni başta olmak üzere birçok konuda fayda sağlıyor. Yapılan estetik operasyonun her mevsim uygulanabilir olduğunu, ancak en uygun dönemin kış ve bahar ayları olduğu söyleyen Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sinan Uluyol, konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren ve Op. Dr. Sinan Uluyol, "Burun estetiği konusunda özellikle en çok gelen sorular, ‘Yazın veya kışın burun estetiği olabilir miyim?’ oluyor. Bu sorunun cevabını evet olarak yanıtlayabiliriz. Burun estetiği kış aylarında da sık yapılan bir ameliyattır” dedi. Op. Dr. Sinan Uluyol, “Burun estetiğinden sonra yaptığımız uygulama özellikle göz çevresine soğuk uygulamadır. Kışın iklim açısından bir avantajımız vardır. Tabii ki de bu işlemde mevsim bağımlı değiliz. Burun estetiği olduktan sonra hastamız kendisini koruması gerekiyor" dedi. "Belli ilaçlar veriyoruz, hastanın bunları kullanması gerekiyor. Özellikle kış döneminde grip, nezle çok olduğu için belli bir süre eve misafir çağırmasını istemiyoruz. Bunun haricinde burun estetiğinden sonra tuzlu suyla yıkamak bizim çok önemlidir. Her burnun kendi hikayesi vardır ve hikaye ameliyat sırasında bizim tarafımızdan yazılır”
Toplumda kış aylarında burun estetiği yaptırmanın sakıncalı olabileceği gibi yanlış bir algı olduğuna dikkat çeken Op. Dr. Sinan Uluyol, “Kışın iklim açısından bir avantajımız vardır” dedi.

Son yıllarda en popüler estetik ameliyatları arasına giren burun estetiği, kış aylarında burun estetiği ameliyatı olunabilir mi, bu durum bir sakınca oluşturur mu gibi sıkça araştırılıyor.

Kadınlar kadar erkeklerinde rağbet ettiği bir operasyon haline gelen burun estetiği sayesinde kişinin özgüveni başta olmak üzere birçok konuda fayda sağlıyor.

Yapılan estetik operasyonun her mevsim uygulanabilir olduğunu, ancak en uygun dönemin kış ve bahar ayları olduğu söyleyen Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sinan Uluyol, konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren ve Op. Dr. Sinan Uluyol, "Burun estetiği konusunda özellikle en çok gelen sorular, ‘Yazın veya kışın burun estetiği olabilir miyim?’ oluyor. Bu sorunun cevabını evet olarak yanıtlayabiliriz. Burun estetiği kış aylarında da sık yapılan bir ameliyattır” dedi.

Op. Dr. Sinan Uluyol, “Burun estetiğinden sonra yaptığımız uygulama özellikle göz çevresine soğuk uygulamadır. Kışın iklim açısından bir avantajımız vardır. Tabii ki de bu işlemde mevsim bağımlı değiliz. Burun estetiği olduktan sonra hastamız kendisini koruması gerekiyor" dedi.

"Belli ilaçlar veriyoruz, hastanın bunları kullanması gerekiyor. Özellikle kış döneminde grip, nezle çok olduğu için belli bir süre eve misafir çağırmasını istemiyoruz. Bunun haricinde burun estetiğinden sonra tuzlu suyla yıkamak bizim çok önemlidir. Her burnun kendi hikayesi vardır ve hikaye ameliyat sırasında bizim tarafımızdan yazılır”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.