Bergama'da enduro rüzgarı esti

Spor 07.05.2023 - 21:42, Güncelleme: 07.05.2023 - 21:42
 

Bergama'da enduro rüzgarı esti

Bergama Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Enduro ATV Şampiyonası'nın ilk ayak yarışları tamamlandı.
Doğası ve heyecanı yüksek Kozak Yaylası Parkuru'nda yarışları izleyen vatandaşlar müthiş bir adrenalin yaşadı. Yarışmalar ardından düzenlenen ödül töreninde konuşan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, tarihi ve kültürel kadim şehir Bergama'nın tanıtımı için her dalda ve branşta spora ve yarışmalara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun 2023 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ATV Şampiyonası’nın ilk ayağında sporcular, Kozak Yaylası'nın doğal güzellikleri eşliğinde, dere ve patikalardan oluşan etaplarda kaya, çamur ve dik rampa geçişleri gibi doğal engellerle mücadele ettiler. Sıralama turlarıyla başlayan şampiyonada sporcular bugün zorlu Kozak Parkuru'nu ön sırada tamamlamak için kıyasıya mücadele etti. Şampiyonanın sonunda dereceye giren sporculara Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kaymakam Avni Oral, Belediye Başkan Yardımcıları Aşkın Uyar, Cüneyt Umutlu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu yöneticileri tarafından kupa ve ödülleri verildi.
Bergama Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen Türkiye Enduro ATV Şampiyonası'nın ilk ayak yarışları tamamlandı.

Doğası ve heyecanı yüksek Kozak Yaylası Parkuru'nda yarışları izleyen vatandaşlar müthiş bir adrenalin yaşadı. Yarışmalar ardından düzenlenen ödül töreninde konuşan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, tarihi ve kültürel kadim şehir Bergama'nın tanıtımı için her dalda ve branşta spora ve yarışmalara ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun 2023 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ATV Şampiyonası’nın ilk ayağında sporcular, Kozak Yaylası'nın doğal güzellikleri eşliğinde, dere ve patikalardan oluşan etaplarda kaya, çamur ve dik rampa geçişleri gibi doğal engellerle mücadele ettiler. Sıralama turlarıyla başlayan şampiyonada sporcular bugün zorlu Kozak Parkuru'nu ön sırada tamamlamak için kıyasıya mücadele etti. Şampiyonanın sonunda dereceye giren sporculara Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kaymakam Avni Oral, Belediye Başkan Yardımcıları Aşkın Uyar, Cüneyt Umutlu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu yöneticileri tarafından kupa ve ödülleri verildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.