Başkan Türkmen'den Ankara çıkarması

Yerel 07.06.2024 - 09:30, Güncelleme: 07.06.2024 - 11:59
 

Başkan Türkmen'den Ankara çıkarması

Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri için Ankara'da bulunan Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, Başkent'te bir takım temaslarda bulundu.
Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri için Ankara'ya giden Başkan Türkmen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret ederek ilçenin sembolü olan Kemalpaşa Kirazı'ndan ikram etti. İlçede yapılacak olan çalışmalar ile ilgili bakanlıklarda ve resmi kurumlarda çeşitli görüşmeler gerçekleştiren Başkan Türkmen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı da ziyaret ederek İç Anadolu Belediyeler Birliği'nin 69. Olağan Meclis Toplantısı'na katıldı. ''İLÇEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ANKARA TEMASLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ'' Toplantının ardından Ekrem İmamoğlu'nun başkanlığa seçildiği Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri'nde oy kullanan Başkan Türkmen; ''Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri için gittiğimiz Ankara'da bir takım ziyaretlerde bulunduk. İlçemizde yapılacak olan çalışmalar ile ilgili çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret ederek, CHP Genel Merkezi'nde, Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'i dinledik. Kemalpaşa Belediyesi olarak üyesi olduğumuz Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkanlığı seçimini kazanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum. İlçemizin geleceği için Ankara temaslarımıza devam edeceğiz.'' dedi.
Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri için Ankara'da bulunan Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, Başkent'te bir takım temaslarda bulundu.

Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri için Ankara'ya giden Başkan Türkmen, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret ederek ilçenin sembolü olan Kemalpaşa Kirazı'ndan ikram etti. İlçede yapılacak olan çalışmalar ile ilgili bakanlıklarda ve resmi kurumlarda çeşitli görüşmeler gerçekleştiren Başkan Türkmen, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı da ziyaret ederek İç Anadolu Belediyeler Birliği'nin 69. Olağan Meclis Toplantısı'na katıldı.

''İLÇEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ANKARA TEMASLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ''
Toplantının ardından Ekrem İmamoğlu'nun başkanlığa seçildiği Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri'nde oy kullanan Başkan Türkmen; ''Türkiye Belediyeler Birliği Seçimleri için gittiğimiz Ankara'da bir takım ziyaretlerde bulunduk. İlçemizde yapılacak olan çalışmalar ile ilgili çok verimli görüşmeler gerçekleştirdik. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret ederek, CHP Genel Merkezi'nde, Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'i dinledik. Kemalpaşa Belediyesi olarak üyesi olduğumuz Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Başkanlığı seçimini kazanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum. İlçemizin geleceği için Ankara temaslarımıza devam edeceğiz.'' dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.