Başkan Sandal’dan örgüte mesaj

Yerel 18.05.2023 - 12:35, Güncelleme: 18.05.2023 - 12:35
 

Başkan Sandal’dan örgüte mesaj

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, genel seçimlerin ikinci turu öncesi ilçe örgütüyle bir araya geldi. Bine yakın partiliyle koordinasyon merkezinde buluşan Başkan Sandal, “Bizim mücadele anlayışımızda karamsarlığa, yılgınlığa yer yok. Bu ülkenin tüm renkleriyle tek yumruk olacağız ve ikinci turda mutlaka biz kazanacağız” dedi.
CHP İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Başkan Sandal’ın yanı sıra CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, meclis üyeleri, il ve ilçe yönetim kadroları, eski yöneticiler ve gönüllülerden oluşan bine yakın partili katıldı. Etkinlikte CHP Genel Başkanı tarafından hazırlanan videoların gösterimleri yapıldı. Birlik ve beraberlik mesajları verildi. BİZE MİLLİYETÇİLİK DERSİ VEREMEZLER Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm halkımızla, parti örgütlerimizle seçimlerin ikinci turuna hazırlanıyoruz. Bu ülkenin tüm renkleriyle tek yumruk olacağız ve mutlaka biz kazanacağız. Söz konusu vatan, Türk bayrağı ve Atatürk olunca sonuna kadar mücadele etmekten geri durmayız. Her yerden Atatürk’ün fotoğraflarını kaldıranlar, Andımız’ı yasaklayanlar, TC tabelalarını indirenler bize milliyetçilik dersi veremez. Biz milliyetçilik destanını Çanakkale’de, Afyon’da haşhaş tarlalarında, Kıbrıs’ın beş parmak dağlarında yazdık” dedi. İLK GÜNDEN DAHA İNATÇIYIZ Ülkede her iki kişiden birinin değişim istediğini belirten Sandal, “24 milyon oyumuz var ve ilk günden daha fazla inatçıyız, azimliyiz. Çünkü söz konusu çocuklarımız, geleceğimiz, bayrağımız, cumhuriyetimiz ve vatanımız. Bu ülkeyi Arap şeyhlerinin tatil beldesi yaptırmayacağız, kız çocuklarımızı bir eşya gibi bunlara emanet ettirmeyeceğiz. Bizi bu davadan bir adım geri bırakacak bir güç yoktur. İşçiye, emekliye, çiftçiye, memura, öğretmene düşman ve hep zengine işleyen bir düzenle refaha ulaşmamız mümkün değil. Bu ülkenin tüm renkleri bir araya gelip bir yumruk olacağız ve Çanakkale harcına hep birlikte sahip çıkacağız. Umutsuzluğa kapılmadan bir kat daha güçlü, azimli, korkusuz ve yürekli olarak zalimlerin karşısında olacağız ve kazanacağız” dedi. ZAFER BİZİM OLACAK CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, örgüt emekçilerimiz seçim çalışmalarında bizimle kapı kapı gezdi. Şimdi 28 Mayıs’a kadar bir kez daha tüm Bayraklı’ya ulaşmak için ilçeyi karış karış gezeceğiz. Zafer Bayraklı’nın, zafer bizim olacak” dedi.
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, genel seçimlerin ikinci turu öncesi ilçe örgütüyle bir araya geldi. Bine yakın partiliyle koordinasyon merkezinde buluşan Başkan Sandal, “Bizim mücadele anlayışımızda karamsarlığa, yılgınlığa yer yok. Bu ülkenin tüm renkleriyle tek yumruk olacağız ve ikinci turda mutlaka biz kazanacağız” dedi.

CHP İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Başkan Sandal’ın yanı sıra CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, meclis üyeleri, il ve ilçe yönetim kadroları, eski yöneticiler ve gönüllülerden oluşan bine yakın partili katıldı. Etkinlikte CHP Genel Başkanı tarafından hazırlanan videoların gösterimleri yapıldı. Birlik ve beraberlik mesajları verildi.

BİZE MİLLİYETÇİLİK DERSİ VEREMEZLER
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm halkımızla, parti örgütlerimizle seçimlerin ikinci turuna hazırlanıyoruz. Bu ülkenin tüm renkleriyle tek yumruk olacağız ve mutlaka biz kazanacağız. Söz konusu vatan, Türk bayrağı ve Atatürk olunca sonuna kadar mücadele etmekten geri durmayız. Her yerden Atatürk’ün fotoğraflarını kaldıranlar, Andımız’ı yasaklayanlar, TC tabelalarını indirenler bize milliyetçilik dersi veremez. Biz milliyetçilik destanını Çanakkale’de, Afyon’da haşhaş tarlalarında, Kıbrıs’ın beş parmak dağlarında yazdık” dedi.

İLK GÜNDEN DAHA İNATÇIYIZ
Ülkede her iki kişiden birinin değişim istediğini belirten Sandal, “24 milyon oyumuz var ve ilk günden daha fazla inatçıyız, azimliyiz. Çünkü söz konusu çocuklarımız, geleceğimiz, bayrağımız, cumhuriyetimiz ve vatanımız. Bu ülkeyi Arap şeyhlerinin tatil beldesi yaptırmayacağız, kız çocuklarımızı bir eşya gibi bunlara emanet ettirmeyeceğiz. Bizi bu davadan bir adım geri bırakacak bir güç yoktur. İşçiye, emekliye, çiftçiye, memura, öğretmene düşman ve hep zengine işleyen bir düzenle refaha ulaşmamız mümkün değil. Bu ülkenin tüm renkleri bir araya gelip bir yumruk olacağız ve Çanakkale harcına hep birlikte sahip çıkacağız. Umutsuzluğa kapılmadan bir kat daha güçlü, azimli, korkusuz ve yürekli olarak zalimlerin karşısında olacağız ve kazanacağız” dedi.

ZAFER BİZİM OLACAK
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, “Yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, örgüt emekçilerimiz seçim çalışmalarında bizimle kapı kapı gezdi. Şimdi 28 Mayıs’a kadar bir kez daha tüm Bayraklı’ya ulaşmak için ilçeyi karış karış gezeceğiz. Zafer Bayraklı’nın, zafer bizim olacak” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.