Başkan Erhan Kılıç yine afet bölgesinde

Yerel 13.02.2023 - 15:24, Güncelleme: 13.02.2023 - 15:29
 

Başkan Erhan Kılıç yine afet bölgesinde

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Adıyaman'da çalışmalarına devam eden BUCAKUT ekibiyle bir araya geldi. Kılıç, “Canla başla çalışan tüm ekiplere Allah'tan kolaylık diliyoruz” dedi.
Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Buca Belediyesi’nin arama kurtarma ekibi BUCAKUT, afet bölgesine gitti. 36 personel, 4 tam teçhizatlı arama kurtarma aracı, 2 ikram aracı ve 1 hayvan ambulansı ile harekete geçen BUCAKUT, çeşitli  ihtiyaç malzemelerini de beraberinde götürdü.  ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ  İlk olarak Osmaniye’deki arama kurtarma çalışmalarına katılan BUCAKUT, daha sonra Adıyaman’a geçti. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da ekibe destek vermek için Adıyaman’a gitti. Depremzede yurttaşlarla da görüşen Başkan Kılıç, “Canla başla çalışan tüm ekiplere Allah'tan kolaylık diliyoruz. Burada durum çok kötü. Elimizden destek anlamında ne geliyorsa sonuna kadar yapacağız” dedi. 18 TIR GÖNDERİLDİ Öte yandan, depremlerin ardından yaraları beraber sarmak için harekete geçen Erhan Kılıç’ın çağrısıyla, ihtiyaç malzemesi bağışlamak isteyen vatandaşlar Buca Belediyesi Afet Yardım Toplama Merkezlerine akın etti.  Gelen yardımlar belediye çalışanları ve gönüllülerin yardımıyla ayrıştırılıp paketlenirken,  toplam 18 tır afet bölgesine sevk edildi.
Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Adıyaman'da çalışmalarına devam eden BUCAKUT ekibiyle bir araya geldi. Kılıç, “Canla başla çalışan tüm ekiplere Allah'tan kolaylık diliyoruz” dedi.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Buca Belediyesi’nin arama kurtarma ekibi BUCAKUT, afet bölgesine gitti. 36 personel, 4 tam teçhizatlı arama kurtarma aracı, 2 ikram aracı ve 1 hayvan ambulansı ile harekete geçen BUCAKUT, çeşitli  ihtiyaç malzemelerini de beraberinde götürdü. 

ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ 

İlk olarak Osmaniye’deki arama kurtarma çalışmalarına katılan BUCAKUT, daha sonra Adıyaman’a geçti. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç da ekibe destek vermek için Adıyaman’a gitti. Depremzede yurttaşlarla da görüşen Başkan Kılıç, “Canla başla çalışan tüm ekiplere Allah'tan kolaylık diliyoruz. Burada durum çok kötü. Elimizden destek anlamında ne geliyorsa sonuna kadar yapacağız” dedi.

18 TIR GÖNDERİLDİ

Öte yandan, depremlerin ardından yaraları beraber sarmak için harekete geçen Erhan Kılıç’ın çağrısıyla, ihtiyaç malzemesi bağışlamak isteyen vatandaşlar Buca Belediyesi Afet Yardım Toplama Merkezlerine akın etti.  Gelen yardımlar belediye çalışanları ve gönüllülerin yardımıyla ayrıştırılıp paketlenirken,  toplam 18 tır afet bölgesine sevk edildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.