Altay'da kongre tarihi netleşti

Spor 27.10.2023 - 09:55, Güncelleme: 27.10.2023 - 11:25
 

Altay'da kongre tarihi netleşti

1'inci Lig'de son sırada yer alan Altay'da kötü gidiş sonrası seçimli olağanüstü genel kurul kararı alan yönetim, kongre tarihini 9 Kasım Perşembe günü olarak belirledi.
İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması halinde siyah-beyazlıların yeni yönetimi 16 Kasım Perşembe günü belli olacak. Seçim son yıllarda olduğu gibi İzmir Atatürk Stadı içerisinde bulunan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Toplantı Salonu'nda gerçekleşecek. DİVAN DA GÖREVİ BIRAKTI Altay'da mali sıkıntıları aşamayan yönetimin kongre kararı almasının ardından Yüksek Divan Kurulu da görevden istifa etti. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çoker, "Değerli Altay camiası, yönetim kurulumuzun aldığı olağanüstü seçimli genel kurul kararı sonrasında, bütüncül bir yenilenme ve anlayış oluşması için Yüksek Divan Kurulumuz istifa kararı almıştır. Karar camiamıza hayırlı olsun" mesajı paylaştı.
1'inci Lig'de son sırada yer alan Altay'da kötü gidiş sonrası seçimli olağanüstü genel kurul kararı alan yönetim, kongre tarihini 9 Kasım Perşembe günü olarak belirledi.

İlk toplantıda çoğunluk sağlanamaması halinde siyah-beyazlıların yeni yönetimi 16 Kasım Perşembe günü belli olacak. Seçim son yıllarda olduğu gibi İzmir Atatürk Stadı içerisinde bulunan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Toplantı Salonu'nda gerçekleşecek.

DİVAN DA GÖREVİ BIRAKTI

Altay'da mali sıkıntıları aşamayan yönetimin kongre kararı almasının ardından Yüksek Divan Kurulu da görevden istifa etti. Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çoker, "Değerli Altay camiası, yönetim kurulumuzun aldığı olağanüstü seçimli genel kurul kararı sonrasında, bütüncül bir yenilenme ve anlayış oluşması için Yüksek Divan Kurulumuz istifa kararı almıştır. Karar camiamıza hayırlı olsun" mesajı paylaştı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.