AK Partili Şebnem Bursalı'dan İzmir açıklaması

Politika 18.01.2024 - 13:57, Güncelleme: 18.01.2024 - 14:02
 

AK Partili Şebnem Bursalı'dan İzmir açıklaması

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, AK Parti'nin İzmir adayı Hamza Dağ ile İzmir'in hizmete doyacağını söyledi.
AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı,"Adayımızı resmi olarak Cumhurbaşkanımız açıklayacak. Teşkilatın ve İzmir'in evladı. Bu ikisinin birarada olduğu bir kişi. Adaylar, en küçük ilimizden en büyük ilimize kadar ince elenip sık dokundu. Hamza Dağ ismi bütün İzmir'i heyecanlandırdı. Çeyrek asırdan beri yöneten İzmir belediyesinden halk o kadar yoruldu ki, vatandaşlar sadece hizmet istiyor. İzmir hizmete doyacak." dedi. Bursalı CHP'nin İzmir'de adayını neden hala açıklamadığını şöyle değerlendirdi; "CHP adayını açıklayamadı, biz karşımızda kim var ona bakmıyoruz. Sizin mevcut belediye başkanınızın ilk dönemi, siz ilk kez belediye başkanlığı yapmış başkanınızın adaylığını açıklamıyorsanız zaten başarısız olduğunuzu kabul ediyorsunuz demektir. Biz kendimize, adayımıza ve teşkilatımıza güveniyoruz. Sadece İzmirli hemşehrilerimize adayımızı doğru anlatabilmemiz lazım. İzmir'in saniye kaybedecek vakti yok.
AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, AK Parti'nin İzmir adayı Hamza Dağ ile İzmir'in hizmete doyacağını söyledi.

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı,"Adayımızı resmi olarak Cumhurbaşkanımız açıklayacak. Teşkilatın ve İzmir'in evladı. Bu ikisinin birarada olduğu bir kişi. Adaylar, en küçük ilimizden en büyük ilimize kadar ince elenip sık dokundu. Hamza Dağ ismi bütün İzmir'i heyecanlandırdı. Çeyrek asırdan beri yöneten İzmir belediyesinden halk o kadar yoruldu ki, vatandaşlar sadece hizmet istiyor. İzmir hizmete doyacak." dedi.

Bursalı CHP'nin İzmir'de adayını neden hala açıklamadığını şöyle değerlendirdi; "CHP adayını açıklayamadı, biz karşımızda kim var ona bakmıyoruz. Sizin mevcut belediye başkanınızın ilk dönemi, siz ilk kez belediye başkanlığı yapmış başkanınızın adaylığını açıklamıyorsanız zaten başarısız olduğunuzu kabul ediyorsunuz demektir. Biz kendimize, adayımıza ve teşkilatımıza güveniyoruz. Sadece İzmirli hemşehrilerimize adayımızı doğru anlatabilmemiz lazım. İzmir'in saniye kaybedecek vakti yok.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.