AK Partili Saygılı’dan Büyükşehir’e eleştiri! 'Yazın koku, kışın sel baskınları”

Politika 18.11.2023 - 17:20, Güncelleme: 18.11.2023 - 17:22
 

AK Partili Saygılı’dan Büyükşehir’e eleştiri! 'Yazın koku, kışın sel baskınları”

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, kentte etkili olan sağanak yağış sonrasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne sert eleştirilerde bulundu. Saygılı, “CHP Belediyeciliği; bu şehrin 4 mevsim maruz kaldığı en büyük sorun. Yazın koku, kış yaklaşırken, sel baskınları” dedi.
Kentte altyapı anlamında yaşanan sorunlar sonrasında AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı sosyal medya hesabı üzerinden İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne sert eleştirilerde bulundu. AK Partili Saygılı, yaz mevsiminde koku, kış mevsiminde sel baskınları yaşanan kentte altyapı sorunlarına dikkat çekerek şu eleştirilerde bulundu: İzmir’de hayat yine felç! Yağmur; yine eziyet, yine çile! 25 yıldır yerel iktidarda olan CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi her yağış sonrasında oluşan manzarayı film gibi izleyerek bahanelere sığınmayı alışkanlık haline getirmiştir. Gerçek anlamda görevi ve sorumluluğu olan altyapı çalışmalarını ise gerçekleştirmeyi değil geçiştirmeyi tercih etmiştir. Hemşehrilerimiz algı ile yönetilen kentimizin sorunlarıyla baş başa kalmaktan artık harap oldu. CHP Belediyeciliği; bu şehrin 4 mevsim maruz kaldığı en büyük sorun. Yazın koku, kış yaklaşırken, sel baskınları. Bu görüntüleri; yağmurlu bir günde daha; yönettiği İzmir’de en temel hizmetleri hayata geçiremeyen CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’in seyrine sunuyoruz… İzmirliye reva görülen bu anlayışı İnşallah 31 Mart’ta yolcu edecek ve İzmir’imizin makus talihini hemşehrilerimizle birlikte değiştireceğiz. İlimiz genelinde devam eden aşırı yağış nedeniyle oluşan ani su baskınları ve sel felaketinden etkilenen tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, kentte etkili olan sağanak yağış sonrasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne sert eleştirilerde bulundu. Saygılı, “CHP Belediyeciliği; bu şehrin 4 mevsim maruz kaldığı en büyük sorun. Yazın koku, kış yaklaşırken, sel baskınları” dedi.

Kentte altyapı anlamında yaşanan sorunlar sonrasında AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı sosyal medya hesabı üzerinden İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne sert eleştirilerde bulundu. AK Partili Saygılı, yaz mevsiminde koku, kış mevsiminde sel baskınları yaşanan kentte altyapı sorunlarına dikkat çekerek şu eleştirilerde bulundu:

İzmir’de hayat yine felç! Yağmur; yine eziyet, yine çile! 25 yıldır yerel iktidarda olan CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi her yağış sonrasında oluşan manzarayı film gibi izleyerek bahanelere sığınmayı alışkanlık haline getirmiştir. Gerçek anlamda görevi ve sorumluluğu olan altyapı çalışmalarını ise gerçekleştirmeyi değil geçiştirmeyi tercih etmiştir. Hemşehrilerimiz algı ile yönetilen kentimizin sorunlarıyla baş başa kalmaktan artık harap oldu. CHP Belediyeciliği; bu şehrin 4 mevsim maruz kaldığı en büyük sorun. Yazın koku, kış yaklaşırken, sel baskınları. Bu görüntüleri; yağmurlu bir günde daha; yönettiği İzmir’de en temel hizmetleri hayata geçiremeyen CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’in seyrine sunuyoruz… İzmirliye reva görülen bu anlayışı İnşallah 31 Mart’ta yolcu edecek ve İzmir’imizin makus talihini hemşehrilerimizle birlikte değiştireceğiz. İlimiz genelinde devam eden aşırı yağış nedeniyle oluşan ani su baskınları ve sel felaketinden etkilenen tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.