AK Partili Saygılı: İzmir 1 Nisan'da bambaşka güneşe uyanacak

Politika 27.01.2024 - 13:50, Güncelleme: 27.01.2024 - 15:51
 

AK Partili Saygılı: İzmir 1 Nisan'da bambaşka güneşe uyanacak

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada "Hamza Dağ Başkanımızla İzmir’imizdeki fetret devrini sonlandıracağız! Referansımız; liderimizin 25 yıl önce İstanbul’dan meşalesini yaktığı belediyecilik anlayışıdır" dedi.
Halkapınar Kapalı Spor Salonu'nda, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Bilal Saygılı, "Sözlerime Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin ifadeleriyle başlamak istiyorum. İnsan şehri inşa ederken, aslında taşın toprağın arasında kendisini inşa eder. Gönlünde her ne var ise şehir olarak görünür. Gönlü taş olanın şehri taş, gönlü aşk ile dolu olanın şehri Gülistan olur! Kararlıyız… İnşallah hemşerilerimizin desteği ve teveccühü ile İzmir’imizi Gerçek Belediyecilikle buluşturarak Gülistan’a dönüştüreceğiz! Bu şehrin insanına etkin bir şekilde hizmet etmek ve sorunlarını çözmek boynumuzun borcudur. "HAMZA DAĞ İLE FETRET DEVRİNE SON VERECEĞİZ" Saygılı, "Güzel İzmir; Canım İzmir… Göğsümüzde nefes, gözümüzde güneştir İzmir… İzmir bizim memleketimiz.. Çaresiz değil… Çaresi gönül belediyeciliğinde… Dağında yeniden bir çiçek göverecekse; suyu bizde… Mezbeleye dönen sokakları ağaracaksa; Balçığa sıvanmış denizi maviye dönecekse formülü bizde… Bu yıkık, bu mekruh çehresi değişecekse aksiyon planı bizde… AK Parti’nin millet… İlle de millet diyen azminde... AK Parti’nin hizmet… İlle de hizmet diyen yolunda… Cumhur İttifakı’nın hizmet ittifakı anlayışında… Hamza Dağ Başkanımızla İzmir’imizdeki fetret devrini sonlandıracağız! Referansımız; liderimizin 25 yıl önce İstanbul’dan meşalesini yaktığı belediyecilik anlayışıdır." "İZMİR 1 NİSAN'DA BAMBAŞKA GÜNEŞLE UYANACAK" Güven veren, nefes alan, hayata dokunan canlı şehirler, marka belediyelerdir. İnanıyoruz ki; İzmir 31 Mart’ta Hamza Dağ ile koşulsuz hizmet diyecek, tercihini gerçek belediyecilikten yana kullanacaktır. Yüksek sesle düşünenlerin şehri; en yüksek sesiyle AK Hizmet, AK Belediyecilik diyecektir. Bu şehir; 1 Nisan sabahı bambaşka bir güneşle uyanacak; bambaşka bir geleceğe selam duracaktır… Sözümüz sözdür… Biz İzmir’iz milletimizin desteği ve duasıyla başarabiliriz… "İZMİR'İN DERDİNE DERMAN OLMAK İÇİN TOPLANDIK" Bugün, burada İzmir’in derdine derman, yaralarına ilaç olmak için toplandık... Bugün burada; 22 yıldır olduğu gibi önce millet, önce hizmet diyerek toplandık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan İzmir’den elini hiç çekmedi. İzmir hükümetimizin yatırımları ile ayakta duruyor. Artık yerelde de iktidar olarak güzel İzmir’imizi şahlandırma zamanı. Çünkü biz; önce ben değil; biz diyenlerdeniz... Önce liyakat diyenlerdeniz... Önce çare, önce iş diyenlerdeniz. Çünkü biz, önce İzmir diyenlerdeniz. "TEŞKİLATIMIZ HAZIR" İzmir’in eser, icraat ve hizmet Kadroları hazırdır… Teşkilatlarımız 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden çalışmaya hazırdır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah hepinizden razı olsun sağ olun var olun. Allah'a emanet olun! Kalın sağlıcakla…
AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada "Hamza Dağ Başkanımızla İzmir’imizdeki fetret devrini sonlandıracağız! Referansımız; liderimizin 25 yıl önce İstanbul’dan meşalesini yaktığı belediyecilik anlayışıdır" dedi.

Halkapınar Kapalı Spor Salonu'nda, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Bilal Saygılı, "Sözlerime Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin ifadeleriyle başlamak istiyorum. İnsan şehri inşa ederken, aslında taşın toprağın arasında kendisini inşa eder. Gönlünde her ne var ise şehir olarak görünür. Gönlü taş olanın şehri taş, gönlü aşk ile dolu olanın şehri Gülistan olur! Kararlıyız… İnşallah hemşerilerimizin desteği ve teveccühü ile İzmir’imizi Gerçek Belediyecilikle buluşturarak Gülistan’a dönüştüreceğiz! Bu şehrin insanına etkin bir şekilde hizmet etmek ve sorunlarını çözmek boynumuzun borcudur.

"HAMZA DAĞ İLE FETRET DEVRİNE SON VERECEĞİZ"

Saygılı, "Güzel İzmir; Canım İzmir… Göğsümüzde nefes, gözümüzde güneştir İzmir… İzmir bizim memleketimiz.. Çaresiz değil… Çaresi gönül belediyeciliğinde… Dağında yeniden bir çiçek göverecekse; suyu bizde… Mezbeleye dönen sokakları ağaracaksa; Balçığa sıvanmış denizi maviye dönecekse formülü bizde… Bu yıkık, bu mekruh çehresi değişecekse aksiyon planı bizde… AK Parti’nin millet… İlle de millet diyen azminde... AK Parti’nin hizmet… İlle de hizmet diyen yolunda… Cumhur İttifakı’nın hizmet ittifakı anlayışında… Hamza Dağ Başkanımızla İzmir’imizdeki fetret devrini sonlandıracağız! Referansımız; liderimizin 25 yıl önce İstanbul’dan meşalesini yaktığı belediyecilik anlayışıdır."

"İZMİR 1 NİSAN'DA BAMBAŞKA GÜNEŞLE UYANACAK"

Güven veren, nefes alan, hayata dokunan canlı şehirler, marka belediyelerdir.

İnanıyoruz ki; İzmir 31 Mart’ta Hamza Dağ ile koşulsuz hizmet diyecek, tercihini gerçek belediyecilikten yana kullanacaktır. Yüksek sesle düşünenlerin şehri; en yüksek sesiyle AK Hizmet, AK Belediyecilik diyecektir. Bu şehir; 1 Nisan sabahı bambaşka bir güneşle uyanacak; bambaşka bir geleceğe selam duracaktır… Sözümüz sözdür…

Biz İzmir’iz milletimizin desteği ve duasıyla başarabiliriz…

"İZMİR'İN DERDİNE DERMAN OLMAK İÇİN TOPLANDIK"

Bugün, burada İzmir’in derdine derman, yaralarına ilaç olmak için toplandık...

Bugün burada; 22 yıldır olduğu gibi önce millet, önce hizmet diyerek toplandık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan İzmir’den elini hiç çekmedi. İzmir hükümetimizin yatırımları ile ayakta duruyor. Artık yerelde de iktidar olarak güzel İzmir’imizi şahlandırma zamanı. Çünkü biz; önce ben değil; biz diyenlerdeniz... Önce liyakat diyenlerdeniz... Önce çare, önce iş diyenlerdeniz. Çünkü biz, önce İzmir diyenlerdeniz.

"TEŞKİLATIMIZ HAZIR"

İzmir’in eser, icraat ve hizmet Kadroları hazırdır… Teşkilatlarımız 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden çalışmaya hazırdır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah hepinizden razı olsun sağ olun var olun. Allah'a emanet olun! Kalın sağlıcakla…

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.