AK Partili Hamza Dağ'dan 90 dakika açıklaması

Politika 10.07.2024 - 15:40, Güncelleme: 10.07.2024 - 15:50
 

AK Partili Hamza Dağ'dan 90 dakika açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı - Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, UKOME toplantısında kabul edilen 90 dakika ücretsiz aktarmayla ilgili açıklama yaptı.
Toplu ulaşımda ilk binişten sonraki 90 dakika içinde ücretsiz aktarma yapılmasına olanak tanıyacak sisteme ilişkin teklif, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında gündeme geldi. Toplantıda oy birliğiyle kabul edilen 90 dakika ücretsiz aktarma sistemi aynı zamanda Hamza Dağ'ın da İzmir'de seçim vaatleri arasında yer alıyordu. Hamza Dağ'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle; "Daha önce kaldırılmasına itiraz ettiğimiz “90 dakika ücretsiz aktarma” uygulamasının tekrar yürürlüğe gireceğinin sözünü seçim sürecinde hemşehrilerimize vermiştik. Seçimden sonra vatandaşımızın mali yükünü hafifletecek bu uygulamanın bir an önce hayata geçirilmesi için süreci yakından takip ettik. Bugün artık söz konusu “ücretsiz aktarma” hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur.  Başta Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu olmak üzere İzmirlilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak bu güzel gelişmede emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.  İzmir’imize hayırlı, uğurlu olsun. Bundan sonra da güzel memleketimiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz."
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı - Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, UKOME toplantısında kabul edilen 90 dakika ücretsiz aktarmayla ilgili açıklama yaptı.

Toplu ulaşımda ilk binişten sonraki 90 dakika içinde ücretsiz aktarma yapılmasına olanak tanıyacak sisteme ilişkin teklif, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında gündeme geldi. Toplantıda oy birliğiyle kabul edilen 90 dakika ücretsiz aktarma sistemi aynı zamanda Hamza Dağ'ın da İzmir'de seçim vaatleri arasında yer alıyordu.

Hamza Dağ'ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle;

"Daha önce kaldırılmasına itiraz ettiğimiz “ 90 dakika ücretsiz aktarma” uygulamasının tekrar yürürlüğe gireceğinin sözünü seçim sürecinde hemşehrilerimize vermiştik.

Seçimden sonra vatandaşımızın mali yükünü hafifletecek bu uygulamanın bir an önce hayata geçirilmesi için süreci yakından takip ettik. Bugün artık söz konusu “ ücretsiz aktarma” hemşehrilerimizin hizmetine sunulmuştur. 

Başta Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu olmak üzere İzmirlilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak bu güzel gelişmede emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. 

İzmir’imize hayırlı, uğurlu olsun. Bundan sonra da güzel memleketimiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz."

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.