AK Parti İzmir'de sandıktan Hamza Dağ çıktı

Politika 26.11.2023 - 19:40, Güncelleme: 26.11.2023 - 19:45
 

AK Parti İzmir'de sandıktan Hamza Dağ çıktı

AK Parti İzmir İl Başkanlığınca Halkapınar Spor Salonu'nda, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik temayül yoklaması yaptı.
Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İzmir'in Türkiye'nin göz bebeği şehirlerden biri olduğunu belirtti. AK Parti olarak 81 ilde temayül yoklamalarıyla bir nevi yerel seçim çalışmalarına başladıklarını kaydeden Kandemir, "İnşallah bugün İzmir hissiyatını düşüncelerini, mevcut belediye başkanlarımızla ilgili kanaatlerini teşkilatlarımız bizlere aktaracaklar." ifadelerini kullandı. HAMZA DAĞ İLK SIRADA ÇIKTI Edinilen bilgiye göre; temayül yoklamasında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak İzmir eski Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ilk sırada çıktı. Temayül yoklamasında İzmir milletvekilleri Mehmet Kasapoğlu,Eyyüp Kadir İnan,  Mahmut Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı ile Mahmut Özgener, Binali Yıldırım, Bilal Saygılı isimlerinin de teşkilat tarafından yazıldığı öğrenildi.
AK Parti İzmir İl Başkanlığınca Halkapınar Spor Salonu'nda, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik temayül yoklaması yaptı.

Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İzmir'in Türkiye'nin göz bebeği şehirlerden biri olduğunu belirtti.

AK Parti olarak 81 ilde temayül yoklamalarıyla bir nevi yerel seçim çalışmalarına başladıklarını kaydeden Kandemir, "İnşallah bugün İzmir hissiyatını düşüncelerini, mevcut belediye başkanlarımızla ilgili kanaatlerini teşkilatlarımız bizlere aktaracaklar." ifadelerini kullandı.

HAMZA DAĞ İLK SIRADA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre; temayül yoklamasında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak İzmir eski Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ilk sırada çıktı. Temayül yoklamasında İzmir milletvekilleri Mehmet Kasapoğlu,Eyyüp Kadir İnan,  Mahmut Atilla Kaya, Ceyda Bölünmez Çankırı ile Mahmut Özgener, Binali Yıldırım, Bilal Saygılı isimlerinin de teşkilat tarafından yazıldığı öğrenildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.