Yelda ÇETİNER
Köşe Yazarı
Yelda ÇETİNER
-
 

Evrenin armağanlarını kucakla

Bazılarının farkına varır, bazılarını göremeden köşeyi döneriz.  Hayatımızın çeşitli zamanlarında bize merhaba diyen kişilerin bir kısmı bizi gerçek anlamda onurlandırır, iyi ki geldin, iyi ki varsın, hoşgeldin deriz.  Varlıkları şükür sebebimizdir.  Ya bizi inciten, öfkelendiren nereden geldi dediklerimiz? Onları da armağan gibi görmeye ne dersiniz?  Bizim tamamlanma yolumuzda bize yol gösteren veya değişip dönüştüremediğimiz parçalarımızı şifalandırmak için geldiklerini biliyor musunuz? Kısaca yaşamımıza giren her kişi değerli bir armağandır.   Hep sevilmeyi bekliyoruz acaba biz kendimizi ne kadar seviyoruz?  İşte o zaman yani kendimizle özde buluşup, o saf sevgiyi deneyimlediğimiz gün, tüm sevgi ve aşk dolu olasılıklar bizimle buluşacaklar.  İçinize dönüp hangi rezonans alanında olduğunuzu fark edin. Kim bilir belki de titreşimlerinizi yükseltmeye ihtiyacınız vardır. Sevgili dostlar biz ilahinin sevdikleriyiz. Evet çok seviliyoruz. Daima destekleniyoruz. Ve hatırlayın yaşamın en büyük armağanı kendimiziz. Kabulünüzü, şükran duygularınızı arttırın. Yüce güce inanın, desteklendiğinize inanın, kalbinizin gücüne inanın.  Bunca çağların tozu bir günde atılmaz sabırlı olun.Gecikme yok. Şimdi  gözlerinizi kapatın... Derin nefeslerle ayrı olmadığınızı fark ederek, köşede kenarda size hizmet etmeyen, uyumlu olmayan ama barınan geçmişe dair ne varsa serbest bırakın. Sakin, geniş kapsamlı, pürüzsüz nefesinize odaklanın.  Sessizliğin keyfini çıkarın, iç gürültünüz yavaşlayacaktır. Bedeninizin tüm parçalarını hissedin. Bu  size ait en anlamlı zamandır. Yani andasınız. Şimdinin gücünü hissedin. Sırayla nefesinize, bedeninize ve yaşamınıza ait tüm armağanlar için teşekkür edin.  Şükranın rezonansına girin.  Siz ışıksınız, siz aşksınız. Varlığınızı onurlandırın. İstenilen gibi korkudan değil de sevgiden beslenmeyi seçin. Bunu hem bütünün hayrına hem de kendiniz için yapın. Sevginizi diğerlerine de yansıtın, bulaştırın. Bu alanda birkaç dakika kalın. Gözlerinizi açtığınızda nefesin titreşimleri yükselten ilahi gücüne daha fazla inanacaksınız. Madem yeni çağ başlıyor, eskilerle değil yepyeni enerjilerle biz de bu kutlamaya katılalım. Doğuştan hakkınız olan özgürlük, aşk, neşe, keyif ve coşkuya sahip çıkın ZAMANI geldi dostlar...
Ekleme Tarihi: 01 Kasım 2022 - Salı

Evrenin armağanlarını kucakla

Bazılarının farkına varır, bazılarını göremeden köşeyi döneriz. 

Hayatımızın çeşitli zamanlarında bize merhaba diyen kişilerin bir kısmı bizi gerçek anlamda onurlandırır, iyi ki geldin, iyi ki varsın, hoşgeldin deriz. 

Varlıkları şükür sebebimizdir. 

Ya bizi inciten, öfkelendiren nereden geldi dediklerimiz? Onları da armağan gibi görmeye ne dersiniz? 

Bizim tamamlanma yolumuzda bize yol gösteren veya değişip dönüştüremediğimiz parçalarımızı şifalandırmak için geldiklerini biliyor musunuz?

Kısaca yaşamımıza giren her kişi değerli bir armağandır.  

Hep sevilmeyi bekliyoruz acaba biz kendimizi ne kadar seviyoruz? 

İşte o zaman yani kendimizle özde buluşup, o saf sevgiyi deneyimlediğimiz gün, tüm sevgi ve aşk dolu olasılıklar bizimle buluşacaklar. 

İçinize dönüp hangi rezonans alanında olduğunuzu fark edin. Kim bilir belki de titreşimlerinizi yükseltmeye ihtiyacınız vardır.

Sevgili dostlar biz ilahinin sevdikleriyiz. Evet çok seviliyoruz. Daima destekleniyoruz.

Ve hatırlayın yaşamın en büyük armağanı kendimiziz.

Kabulünüzü, şükran duygularınızı arttırın. Yüce güce inanın, desteklendiğinize inanın, kalbinizin gücüne inanın. 

Bunca çağların tozu bir günde atılmaz sabırlı olun.Gecikme yok.

Şimdi  gözlerinizi kapatın...

Derin nefeslerle ayrı olmadığınızı fark ederek, köşede kenarda size hizmet etmeyen, uyumlu olmayan ama barınan geçmişe dair ne varsa serbest bırakın.

Sakin, geniş kapsamlı, pürüzsüz nefesinize odaklanın. 

Sessizliğin keyfini çıkarın, iç gürültünüz yavaşlayacaktır. Bedeninizin tüm parçalarını hissedin. Bu 
size ait en anlamlı zamandır. Yani andasınız. Şimdinin gücünü hissedin.

Sırayla nefesinize, bedeninize ve yaşamınıza ait tüm armağanlar için teşekkür edin. 

Şükranın rezonansına girin. 

Siz ışıksınız, siz aşksınız. Varlığınızı onurlandırın.

İstenilen gibi korkudan değil de sevgiden beslenmeyi seçin. Bunu hem bütünün hayrına hem de kendiniz için yapın.

Sevginizi diğerlerine de yansıtın, bulaştırın. Bu alanda birkaç dakika kalın.

Gözlerinizi açtığınızda nefesin titreşimleri yükselten ilahi gücüne daha fazla inanacaksınız.

Madem yeni çağ başlıyor, eskilerle değil yepyeni enerjilerle biz de bu kutlamaya katılalım.

Doğuştan hakkınız olan özgürlük, aşk, neşe, keyif ve coşkuya sahip çıkın ZAMANI geldi dostlar...

Yazıya ifade bırak !
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.