Üzerine kaya düşen otomobildeki 4 öğretmen öldü

Güncel 06.04.2023 - 16:34, Güncelleme: 06.04.2023 - 22:44
 

Üzerine kaya düşen otomobildeki 4 öğretmen öldü

ADANA’nın Saimbeyli ilçesinde okuldan eve gitmek için yola çıkan öğretmenlerin içinde bulunduğu otomobilin üzerine kaya düştü. Olayda, 4 öğretmen hayatını kaybetti.
Saimbeyli- Feke kara yolunda saat 14.00 sıralarında heyelan meydana geldi. Yamaçtan kopan kaya, bu sırada yoldan geçen Himmetli İlk ve Ortaokulu'nda görevli öğretmenlerin içinde bulunduğu otomobilin üzerine düştü. Olayda, Pınar Kılıç, Dilek Altıparmak, Ümmühan Dilbilir ve Rahime Topak yaşamını yitirdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri tarafından çıkarılan 4 kişinin cansız bedenleri, otopsi için morga kaldırıldı. Öğretmenlerin, okuldaki derslerinin ardından, oturdukları Feke ilçesine gitmek için yola çıktıkları bildirildi. MEMLEKETLERİNDE TOPRAĞA VERİLECEKLER Adana'nın Saimbeyli- Feke karayolunda, seyir halindeki 01 AJN 537 plakalı otomobilin üzerine kaya düşmesi sonucu hayatını kaybeden Himmetli İlk ve Ortaokulu'nda görevli öğretmenler Pınar Kılıç'ın Adana'da, sınıf öğretmeni Dilek Altıparmak'ın Adana'nın Feke ilçesinde, Ümmühan Dilbilir'in Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde, Sosyal bilgiler öğretmeni Rahime Topak'ın ise Adana'nın Kozan ilçesinde yarın toprağa verileceği öğrenildi.
ADANA’nın Saimbeyli ilçesinde okuldan eve gitmek için yola çıkan öğretmenlerin içinde bulunduğu otomobilin üzerine kaya düştü. Olayda, 4 öğretmen hayatını kaybetti.

Saimbeyli- Feke kara yolunda saat 14.00 sıralarında heyelan meydana geldi. Yamaçtan kopan kaya, bu sırada yoldan geçen Himmetli İlk ve Ortaokulu'nda görevli öğretmenlerin içinde bulunduğu otomobilin üzerine düştü. Olayda, Pınar Kılıç, Dilek Altıparmak, Ümmühan Dilbilir ve Rahime Topak yaşamını yitirdi. İhbar üzerine bölgeye jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri tarafından çıkarılan 4 kişinin cansız bedenleri, otopsi için morga kaldırıldı.

Öğretmenlerin, okuldaki derslerinin ardından, oturdukları Feke ilçesine gitmek için yola çıktıkları bildirildi.

MEMLEKETLERİNDE TOPRAĞA VERİLECEKLER

Adana'nın Saimbeyli- Feke karayolunda, seyir halindeki 01 AJN 537 plakalı otomobilin üzerine kaya düşmesi sonucu hayatını kaybeden Himmetli İlk ve Ortaokulu'nda görevli öğretmenler Pınar Kılıç'ın Adana'da, sınıf öğretmeni Dilek Altıparmak'ın Adana'nın Feke ilçesinde, Ümmühan Dilbilir'in Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde, Sosyal bilgiler öğretmeni Rahime Topak'ın ise Adana'nın Kozan ilçesinde yarın toprağa verileceği öğrenildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.