Narlıdere'de asfaltlama çalışmaları

Yerel 13.06.2023 - 10:11, Güncelleme: 13.06.2023 - 10:11
 

Narlıdere'de asfaltlama çalışmaları

Narlıdere Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmayla Narbel Yokuşu olarak da bilinen Aydın Soysal Sokak’ta asfaltlama çalışmalarına başladı.
Narlıdere Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte asfalt serim çalışmalarına hız verdi. Yaz sezonun başladığı haziran ayı ile birlikte, asfaltlama çalışmalarını yoğunlaştıran belediye ekipleri, Altın Vadi Musa Anter Caddeleri arasında yer alan Aydın Sosyal Sokak’ta asfaltlama çalışmalarına başladı. Narbel yokuşu olarak da bilinen alanda İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle yürütülen çalışmalarda mevcut asfaltın sökümüne başlayan ekipler, daha sonra sıcak asfalt serimi gerçekleştirecek. 250 metre uzunluğundaki yolun asfalt serim işlemi yaklaşık 10 gün sürecek. Hava ve teknik koşullara bağlı olarak kısa sürede tamamlanması planlanan çalışma kapsamında kaldırımlar da baştan aşağıya yenilenecek.  Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, yaz aylarının gelmesi ile birlikte sorumluluk sahaları içinde kalan alanlarda asfaltlama çalışmalarına hız verdiklerini ifade ederek, “Vatandaşımızın talep ve istekleri, ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda yollarımızı yeniliyoruz. Yurttaşlarımıza daha konforlu bir ulaşım imkânı sunmak için sıcak havaya rağmen özveriyle çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.  
Narlıdere Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmayla Narbel Yokuşu olarak da bilinen Aydın Soysal Sokak’ta asfaltlama çalışmalarına başladı.

Narlıdere Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte asfalt serim çalışmalarına hız verdi. Yaz sezonun başladığı haziran ayı ile birlikte, asfaltlama çalışmalarını yoğunlaştıran belediye ekipleri, Altın Vadi Musa Anter Caddeleri arasında yer alan Aydın Sosyal Sokak’ta asfaltlama çalışmalarına başladı. Narbel yokuşu olarak da bilinen alanda İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle yürütülen çalışmalarda mevcut asfaltın sökümüne başlayan ekipler, daha sonra sıcak asfalt serimi gerçekleştirecek. 250 metre uzunluğundaki yolun asfalt serim işlemi yaklaşık 10 gün sürecek. Hava ve teknik koşullara bağlı olarak kısa sürede tamamlanması planlanan çalışma kapsamında kaldırımlar da baştan aşağıya yenilenecek. 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, yaz aylarının gelmesi ile birlikte sorumluluk sahaları içinde kalan alanlarda asfaltlama çalışmalarına hız verdiklerini ifade ederek, “Vatandaşımızın talep ve istekleri, ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda yollarımızı yeniliyoruz. Yurttaşlarımıza daha konforlu bir ulaşım imkânı sunmak için sıcak havaya rağmen özveriyle çalışan ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.