Menderes’te Engelsiz gün

Yerel 14.05.2024 - 09:38, Güncelleme: 14.05.2024 - 09:41
 

Menderes’te Engelsiz gün

Menderes Belediyesi tarafından engelli bireyler ve aileleri için etkinlik düzenlendi. Etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.
Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında ilçede ki engelli bireyler ve aileleri için etkinlik düzenlendi. Sunis Otel’in ev sahipliğinde tüm gün süren etkinlikte engelli bireyler ve aileleri keyifli bir gün yaşadı. Desteğimiz sürecek Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, "Engelliler Haftası kapsamında özel çocuklarımız ve aileleri için etkinlik düzenledik. Tüm gün süren ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı güzel bir gün yaşadık. Herkese eşit hizmet anlayışımızla tüm kesimlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Her yüz gülsün diye çalışmalarımızı aşkla sürdüreceğiz." dedi.
Menderes Belediyesi tarafından engelli bireyler ve aileleri için etkinlik düzenlendi. Etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında ilçede ki engelli bireyler ve aileleri için etkinlik düzenlendi. Sunis Otel’in ev sahipliğinde tüm gün süren etkinlikte engelli bireyler ve aileleri keyifli bir gün yaşadı.

Desteğimiz sürecek
Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, "Engelliler Haftası kapsamında özel çocuklarımız ve aileleri için etkinlik düzenledik. Tüm gün süren ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı güzel bir gün yaşadık. Herkese eşit hizmet anlayışımızla tüm kesimlerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Her yüz gülsün diye çalışmalarımızı aşkla sürdüreceğiz." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.