Mehmet Türkmen: Biz biriz, daima birlikteyiz

Yerel 20.03.2024 - 11:50, Güncelleme: 20.03.2024 - 13:16
 

Mehmet Türkmen: Biz biriz, daima birlikteyiz

Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Türkmen iftar için gittiği Akalan’da coşkuyla karşılandı.
CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen her gün ilçenin farklı bir yerinde düzenlenen iftarlarda vatandaşlarla bir araya geliyor. Gittikleri her noktada büyük bir ilgi gördüklerini ve bu durumun kendilerine büyük enerji kazandırdığını ifade eden Türkmen, vatandaşlara teşekkür etti. Organize edilen iftar programlarında vatandaşlar ile buluşan Başkan Adayı Türkmen, dün gerçekleştirilen iftar için gittiği Akalan’da coşkuyla karşılandı. Yüzlerce Akalanlı gencin meşaleler ve alkışlarla karşıladığı Türkmen gençlerle sohbet ettikten sonra iftar alanına geçti. Vatandaşlar ile birlikte dua eden ve oruç açan Başkan Adayı Mehmet Türkmen, daha nice organizasyonlarda buluşacağız mesajı verdi. MEHMET TÜRKMEN: BİZ BİRİZ, DAİMA BİRLİKTEYİZ Yoğun katılım dolayısıyla teşekkürlerini ileten Başkan Adayı Türkmen, ‘’ Gittiğimiz her mahallede bizleri bağrına basan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bugün organizasyonumuz Akalan köyümüzdeydi neredeyse tüm köy halkını bizlerle aynı sofrada görmek bizleri mutlu ediyor. Köye gelişimizde gerçekleştirilen karşılama için ayrıca teşekkür ediyorum. Biz biriz, daim birlikteyiz.’’ dedi.
Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Türkmen iftar için gittiği Akalan’da coşkuyla karşılandı.

CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen her gün ilçenin farklı bir yerinde düzenlenen iftarlarda vatandaşlarla bir araya geliyor. Gittikleri her noktada büyük bir ilgi gördüklerini ve bu durumun kendilerine büyük enerji kazandırdığını ifade eden Türkmen, vatandaşlara teşekkür etti. Organize edilen iftar programlarında vatandaşlar ile buluşan Başkan Adayı Türkmen, dün gerçekleştirilen iftar için gittiği Akalan’da coşkuyla karşılandı.

Yüzlerce Akalanlı gencin meşaleler ve alkışlarla karşıladığı Türkmen gençlerle sohbet ettikten sonra iftar alanına geçti. Vatandaşlar ile birlikte dua eden ve oruç açan Başkan Adayı Mehmet Türkmen, daha nice organizasyonlarda buluşacağız mesajı verdi.

MEHMET TÜRKMEN: BİZ BİRİZ, DAİMA BİRLİKTEYİZ
Yoğun katılım dolayısıyla teşekkürlerini ileten Başkan Adayı Türkmen, ‘’ Gittiğimiz her mahallede bizleri bağrına basan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bugün organizasyonumuz Akalan köyümüzdeydi neredeyse tüm köy halkını bizlerle aynı sofrada görmek bizleri mutlu ediyor. Köye gelişimizde gerçekleştirilen karşılama için ayrıca teşekkür ediyorum. Biz biriz, daim birlikteyiz.’’ dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.