İzmir'de vapur seferleri iptal edildi

Güncel 26.11.2023 - 09:30, Güncelleme: 26.11.2023 - 10:51
 

İzmir'de vapur seferleri iptal edildi

İzmir’de gece yarısı yaşanan yağışın ve deniz taşmasının etkileri devam ediyor.
İZDENİZ yaptığı açıklamada; olumsuz hava ve deniz koşulları sebebi ile bütün vapur seferlerinin iptal edildiğini sosyal medya hesabından duyurdu. İZDENİZ daha sonra yaptığı paylaşımda, deniz taşması sebebiyle yaşanan olumsuzluklardan dolayı yolcu iskelelerinin henüz hizmete açılmadığını bildirdi. İZDENİZ’den yapılan açıklama şöyle: Sayın yolcularımız, olumsuz hava ve deniz koşulları nedeni ile tüm seferlerimiz iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sayın Yolcularımız; İzmir Körfezinde yasanan olumsuz hava/deniz koşulları nedeniyle yolcu iskeleleri henüz hizmete açılamamıştır. ALSANCAK, BOSTANLI ve KARŞIYAKA İskeleleri ile çevresinde yaşanan deniz taşmasının yarattığı olumsuzlukların giderilmesi amacıyla tüm ekipler çalışmalarını sürdürmekte olup iskelelerin en kısa sürede hizmete açılabilmesi için çalışmalar tamamlanmak üzeredir. Hava ve deniz koşullarının uygunluğu doğrultusunda saat 10.20"Bostanlı - Üçkuyular" ve saat 10.50 itibariyle "Karşıyaka - Konak" hatlarında seferlerin başlaması planlanmıştır. Sefer tarifesine ait hareket saatlerinde gecikmeler yaşanabilir.
İzmir’de gece yarısı yaşanan yağışın ve deniz taşmasının etkileri devam ediyor.

İZDENİZ yaptığı açıklamada; olumsuz hava ve deniz koşulları sebebi ile bütün vapur seferlerinin iptal edildiğini sosyal medya hesabından duyurdu. İZDENİZ daha sonra yaptığı paylaşımda, deniz taşması sebebiyle yaşanan olumsuzluklardan dolayı yolcu iskelelerinin henüz hizmete açılmadığını bildirdi.

İZDENİZ’den yapılan açıklama şöyle:

Sayın yolcularımız, olumsuz hava ve deniz koşulları nedeni ile tüm seferlerimiz iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sayın Yolcularımız; İzmir Körfezinde yasanan olumsuz hava/deniz koşulları nedeniyle yolcu iskeleleri henüz hizmete açılamamıştır. ALSANCAK, BOSTANLI ve KARŞIYAKA İskeleleri ile çevresinde yaşanan deniz taşmasının yarattığı olumsuzlukların giderilmesi amacıyla tüm ekipler çalışmalarını sürdürmekte olup iskelelerin en kısa sürede hizmete açılabilmesi için çalışmalar tamamlanmak üzeredir. Hava ve deniz koşullarının uygunluğu doğrultusunda saat 10.20"Bostanlı - Üçkuyular" ve saat 10.50 itibariyle "Karşıyaka - Konak" hatlarında seferlerin başlaması planlanmıştır. Sefer tarifesine ait hareket saatlerinde gecikmeler yaşanabilir.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.