Hamza Dağ'dan otopark ücretlerine yüzde 50 ndirim sözü

Yerel 13.02.2024 - 14:05, Güncelleme: 13.02.2024 - 14:24
 

Hamza Dağ'dan otopark ücretlerine yüzde 50 ndirim sözü

Cumhur İttifakı Adayı Hamza Dağ, İzmir'de yaşanan otopark sorununa ve ücretlerine dair projesini açıkladı. Dağ, otopark sorununu yeni otoparklarla en kısa sürede çözeceğini ifade etti.
31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken, Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ, 'Eşsiz İzmir' adını verdiği projelerini düzenlenen lansmanla tanıttı. Hamza Dağ, otopark sorununu şehrin gündeminden çıkaracağını ve aktarma merkezlerine yakın otoparklar inşa edeceklerini söyledi. Dağ, "Park Et, Ücretsiz Devam Et' uygulamasıyla özel araçlarını otopark noktalarına park eden vatandaşlarımız “İZMİRİM KART” uygulamasıyla hem otoparktan indirimli yararlanacak hem de toplu taşıma araçlarında yapacakları ilk 90 dakika yolculuklarda ücretsiz seyahat edebilecektir. Ayrıca, belediyemize ait otoparkları kullanan “İZMİRİM KART” sahibi vatandaşlarımız ilk 30 dakika ücretsiz park etme hakkına sahip olacaktır." şeklinde ifade etti. OTOPARKLARDA YÜZDE 50 İNDİRİM Dağ, "Mevcut otopark tarifelerinde Nisan 2024 itibariyle YÜZDE 50 oranında indirime gideceğiz. 5 yıl içerisinde yapacağımız toplamda 100 bin araç kapasiteli yer altı otopark projelerimizle bir sorunu daha bitireceğiz. Çok amaçlı olarak kullanılabilecek bu yer altı otoparklarımızın üzerinde spor salonu ve sanat merkezi gibi sosyal tesisler inşa edeceğiz. Biz, hemşerilerimizin evlerine, işlerine ve okullarına mutlu bir şekilde ulaşmalarını istiyoruz."dedi.
Cumhur İttifakı Adayı Hamza Dağ, İzmir'de yaşanan otopark sorununa ve ücretlerine dair projesini açıkladı. Dağ, otopark sorununu yeni otoparklarla en kısa sürede çözeceğini ifade etti.

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken, Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Adayı Hamza Dağ, 'Eşsiz İzmir' adını verdiği projelerini düzenlenen lansmanla tanıttı.

Hamza Dağ, otopark sorununu şehrin gündeminden çıkaracağını ve aktarma merkezlerine yakın otoparklar inşa edeceklerini söyledi.

Dağ, "Park Et, Ücretsiz Devam Et' uygulamasıyla özel araçlarını otopark noktalarına park eden vatandaşlarımız “İZMİRİM KART” uygulamasıyla hem otoparktan indirimli yararlanacak hem de toplu taşıma araçlarında yapacakları ilk 90 dakika yolculuklarda ücretsiz seyahat edebilecektir. Ayrıca, belediyemize ait otoparkları kullanan “İZMİRİM KART” sahibi vatandaşlarımız ilk 30 dakika ücretsiz park etme hakkına sahip olacaktır." şeklinde ifade etti.

OTOPARKLARDA YÜZDE 50 İNDİRİM

Dağ, "Mevcut otopark tarifelerinde Nisan 2024 itibariyle YÜZDE 50 oranında indirime gideceğiz. 5 yıl içerisinde yapacağımız toplamda 100 bin araç kapasiteli yer altı otopark projelerimizle bir sorunu daha bitireceğiz. Çok amaçlı olarak kullanılabilecek bu yer altı otoparklarımızın üzerinde spor salonu ve sanat merkezi gibi sosyal tesisler inşa edeceğiz. Biz, hemşerilerimizin evlerine, işlerine ve okullarına mutlu bir şekilde ulaşmalarını istiyoruz."dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.