Hamza Dağ: İhaleler canlı olarak yayınlanacak

Yerel 09.02.2024 - 20:29, Güncelleme: 09.02.2024 - 20:42
 

Hamza Dağ: İhaleler canlı olarak yayınlanacak

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, durmadan sokak sokak gezmeye devam ediyor. Bu kapsamda Dağ, Menderes ilçesinin ardından Selçuk’a geçti.
Hamza Dağ’a burada, Cumhur ittifakı Selçuk Belediye Başkan Adayı Zeynel Bakıcı, AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Hakan Bayraklı ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nuri Yılmaz eşlik etti.  İlçe meydanında hemşehrileriyle sohbet eden Dağ, esnafı da ziyaret etti. Akabinde ise sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya geldi.  “Millet ve İzmir bizden yana”  Dağ burada yaptığı konuşmada, İzmir’in sokaklarında artık farklı bir ses yükseldiğini belirterek, “Her fikir zamanını bekler. Vakti gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir şey duramaz. İzmir’in sokaklarından başka bir ses yükselmektedir. Zaman bizden yana, devran bizden yana, millet bizden yana, İzmir bizden yanadır. Tüm işaretler bu yöndedir. O halde şimdi başka şeyler söylemek zamanıdır. Gençlerimiz, kadınlar, erkekler, büyüklerimiz yolumu kesiyorlar ve şu sözü söylüyorlar; “Bu kez oyum sana Hamza Ağabey” diyorlar.” dedi.  “İhaleler canlı olarak yayınlanacak”  Belediyedeki ihalelere ilişkin konuşan Hamza Dağ, “Net bir şekilde söylüyorum; Her ihale dijital medya alanlarında kesinlikle canlı bir şekilde yayınlanacak. Şu an da yayınlanıyorsa onun da devamını sağlayacağız. Biz bunu herkesin görebileceği bir şekilde yayınlayacağız. Öylesine değil, bunun öncesinde tanıtımını yaparak, herkes belirli hesaplardan bunu takip edebilir diye herkese açıklayacağız.” İfadelerini kullandı.  Hamza Dağ ve beraberindekiler günü Selçuk’un Belevi Mahallesi’nde tamamladı. Dağ burada da hemşehrileriyle bir araya gelip, taleplerini dinledi. DAĞ’DAN BELEDİYE ŞOFÖRÜNE: “BERABER ÇALIŞACAĞIZ” Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında günü Selçuk’un Belevi Mahallesi’nde tamamladı. Burada hemşehrileriyle bir araya gelen Dağ, talepleri not aldı.  hamza Dağ, mahalleden ayrılacağı sırada yüzleri güldüren bir de diyalog yaşandı.  Seyir halinde olan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsü durduran Hamza Dağ, ESHOT şoförüyle sohbet etti.   Dağ, “Kolay gelsin. Beraber çalışacağız inşallah. Herkese çok rahat bir şekilde söyleyebilirsin. Biz geldiğimiz de herkes ekmeğinde çalışmaya devam edecek.” Şoför ile Dağ arasındaki diyaloglar gülüşmelere neden oldu.
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, durmadan sokak sokak gezmeye devam ediyor. Bu kapsamda Dağ, Menderes ilçesinin ardından Selçuk’a geçti.

Hamza Dağ’a burada, Cumhur ittifakı Selçuk Belediye Başkan Adayı Zeynel Bakıcı, AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Hakan Bayraklı ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nuri Yılmaz eşlik etti. 

İlçe meydanında hemşehrileriyle sohbet eden Dağ, esnafı da ziyaret etti. Akabinde ise sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya geldi. 

“Millet ve İzmir bizden yana” 

Dağ burada yaptığı konuşmada, İzmir’in sokaklarında artık farklı bir ses yükseldiğini belirterek, “Her fikir zamanını bekler. Vakti gelmiş bir fikrin karşısında hiçbir şey duramaz. İzmir’in sokaklarından başka bir ses yükselmektedir. Zaman bizden yana, devran bizden yana, millet bizden yana, İzmir bizden yanadır. Tüm işaretler bu yöndedir. O halde şimdi başka şeyler söylemek zamanıdır. Gençlerimiz, kadınlar, erkekler, büyüklerimiz yolumu kesiyorlar ve şu sözü söylüyorlar; “Bu kez oyum sana Hamza Ağabey” diyorlar.” dedi. 

“İhaleler canlı olarak yayınlanacak” 

Belediyedeki ihalelere ilişkin konuşan Hamza Dağ, “Net bir şekilde söylüyorum; Her ihale dijital medya alanlarında kesinlikle canlı bir şekilde yayınlanacak. Şu an da yayınlanıyorsa onun da devamını sağlayacağız. Biz bunu herkesin görebileceği bir şekilde yayınlayacağız. Öylesine değil, bunun öncesinde tanıtımını yaparak, herkes belirli hesaplardan bunu takip edebilir diye herkese açıklayacağız.” İfadelerini kullandı. 

Hamza Dağ ve beraberindekiler günü Selçuk’un Belevi Mahallesi’nde tamamladı. Dağ burada da hemşehrileriyle bir araya gelip, taleplerini dinledi.

DAĞ’DAN BELEDİYE ŞOFÖRÜNE: “BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında günü Selçuk’un Belevi Mahallesi’nde tamamladı. Burada hemşehrileriyle bir araya gelen Dağ, talepleri not aldı. 

hamza Dağ, mahalleden ayrılacağı sırada yüzleri güldüren bir de diyalog yaşandı. 

Seyir halinde olan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsü durduran Hamza Dağ, ESHOT şoförüyle sohbet etti.  

Dağ, “Kolay gelsin. Beraber çalışacağız inşallah. Herkese çok rahat bir şekilde söyleyebilirsin. Biz geldiğimiz de herkes ekmeğinde çalışmaya devam edecek.”

Şoför ile Dağ arasındaki diyaloglar gülüşmelere neden oldu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.