Göztepe'de Kokovic resmen teknik direktör oldu

Spor 25.07.2023 - 12:39, Güncelleme: 25.07.2023 - 12:39
 

Göztepe'de Kokovic resmen teknik direktör oldu

1'inci Lig ekiplerinden Göztepe'de Futbol Metodolojisi Direktörü Radomir Kokovic, 2023-2024 sezonunda A takımın başında teknik direktör olarak görev alacak.
Futbol Federasyonu'nun 1'inci Lig'de yabancı teknik adamların görev alması konusunda yeni bir karar almasının ardından Kokovic'in teknik direktörlüğü resmen açıklandı. Geçen sezon eşine az rastlanır şekilde oluşturalan 3'lü teknik heyet yapılanmasında tribünden görevini yapan Hırvat çalıştırıcı, bu sezon ise takımın dümeninde sahada yer alacak. Göz-Göz'de geçen sene takımı sahada yöneten teknik sorumlular Ekrem Dağ ve Şakir Özkayımoğlu da görevlerine devam edecek.  Teknik ekipte Fabio Viviani ve Sadık Ahmet Balcı yardımcı antrenör, Gökhan Kandemir performans departmanı sorumlusu, Vanja IveÜa kaleci departmanı sorumlusu, Süha Özen  kaleci antrenörü ve akademi kaleci departmanı sorumlusu, Mert Yiğit  spor bilimci, Bumin Kağan Yıldız  kuvvet antrenörü, Hakan Özgür  analiz departmanı sorumlusu, Süleyman Emre Üstün de analist olarak çalışacak. Sportif Direktör Ivan Mance, "Radomir Kokovic ve diğer A takım antrenörlerinin, kulübümüzün hedeflerine ulaşma konusunda yetenek ve bağlılığa sahip olduklarına inanıyorum. Göztepe'yi temsil etmek için gereken yeteneğe ve kararlılığa sahipler" dedi.
1'inci Lig ekiplerinden Göztepe'de Futbol Metodolojisi Direktörü Radomir Kokovic, 2023-2024 sezonunda A takımın başında teknik direktör olarak görev alacak.

Futbol Federasyonu'nun 1'inci Lig'de yabancı teknik adamların görev alması konusunda yeni bir karar almasının ardından Kokovic'in teknik direktörlüğü resmen açıklandı. Geçen sezon eşine az rastlanır şekilde oluşturalan 3'lü teknik heyet yapılanmasında tribünden görevini yapan Hırvat çalıştırıcı, bu sezon ise takımın dümeninde sahada yer alacak. Göz-Göz'de geçen sene takımı sahada yöneten teknik sorumlular Ekrem Dağ ve Şakir Özkayımoğlu da görevlerine devam edecek. 

Teknik ekipte Fabio Viviani ve Sadık Ahmet Balcı yardımcı antrenör, Gökhan Kandemir performans departmanı sorumlusu, Vanja IveÜa kaleci departmanı sorumlusu, Süha Özen  kaleci antrenörü ve akademi kaleci departmanı sorumlusu, Mert Yiğit  spor bilimci, Bumin Kağan Yıldız  kuvvet antrenörü, Hakan Özgür  analiz departmanı sorumlusu, Süleyman Emre Üstün de analist olarak çalışacak. Sportif Direktör Ivan Mance, " Radomir Kokovic ve diğer A takım antrenörlerinin, kulübümüzün hedeflerine ulaşma konusunda yetenek ve bağlılığa sahip olduklarına inanıyorum. Göztepe'yi temsil etmek için gereken yeteneğe ve kararlılığa sahipler" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.