DP’den 32 kişi AK Parti’ye geçti

Yerel 26.02.2024 - 14:00, Güncelleme: 26.02.2024 - 14:11
 

DP’den 32 kişi AK Parti’ye geçti

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, AK Parti’ye geçen, aralarında Demokrat Parti (DP) Buca İlçe Başkanı Remzi Doğan ve bazı DP ilçe yöneticilerinin de olduğu kişilere rozet taktı.
Hamza Dağ, seçim çalışmalarına Buca’da devam ediyor. Dağ, ilk olarak sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi. Hamza Dağ’a, Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Adnan Öztekin ve AK Parti Buca İlçe Başkanı İbrahim Şengöz de eşlik etti.  Burada da projelerini değinen Dağ, sıfır atıktan, kentsel dönüşüme kadar bir çok alanda yapacaklarını tek tek anlattı. DP’DEN 32 KİŞİ AK PARTI’YE GEÇTİ  Demokrat Parti Buca İlçe Başkanı Remzi Doğan, aralarında ilçe kadın kolları başkanı ve ilçe gençlik kolları başkanının da bulunduğu 32 kişiyle AK Parti’ye geçti. Hamza Dağ, program sonunda Remzi Doğan ve beraberindeki 3 isme rozetlerini taktı.  Daha sonra Yedigöller Alışveriş Merkezi’nde esnafı ziyaret eden Dağ, girdiği bir kahvehanede hemşehrileriyle okey masasına oturdu. Okeyde, Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Öztekin, Hamza Dağ’ın ortağı oldu.
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, AK Parti’ye geçen, aralarında Demokrat Parti (DP) Buca İlçe Başkanı Remzi Doğan ve bazı DP ilçe yöneticilerinin de olduğu kişilere rozet taktı.

Hamza Dağ, seçim çalışmalarına Buca’da devam ediyor. Dağ, ilk olarak sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve muhtarlar ile kahvaltıda bir araya geldi. Hamza Dağ’a, Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Adnan Öztekin ve AK Parti Buca İlçe Başkanı İbrahim Şengöz de eşlik etti. 

Burada da projelerini değinen Dağ, sıfır atıktan, kentsel dönüşüme kadar bir çok alanda yapacaklarını tek tek anlattı.

DP’DEN 32 KİŞİ AK PARTI’YE GEÇTİ 

Demokrat Parti Buca İlçe Başkanı Remzi Doğan, aralarında ilçe kadın kolları başkanı ve ilçe gençlik kolları başkanının da bulunduğu 32 kişiyle AK Parti’ye geçti. Hamza Dağ, program sonunda Remzi Doğan ve beraberindeki 3 isme rozetlerini taktı. 

Daha sonra Yedigöller Alışveriş Merkezi’nde esnafı ziyaret eden Dağ, girdiği bir kahvehanede hemşehrileriyle okey masasına oturdu. Okeyde, Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Öztekin, Hamza Dağ’ın ortağı oldu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.