CHP'li Cemil Tugay: 30 ilçede rekor oyla alacağız

Yerel 10.02.2024 - 20:46, Güncelleme: 10.02.2024 - 20:53
 

CHP'li Cemil Tugay: 30 ilçede rekor oyla alacağız

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, Bayraklı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuştu. Tugay, yerel seçimlere ilişkin mesaj verdiği konuşmasında" Bizler bu ailenin mensubu olarak kim aday oldu, kim aday olmadı tartışması içine girmeden, hazımsızlık hissetmeden, ne zaman bize görev düşerse bunu yapmaya hazırız" dedi.
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, Bayraklı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Tugay, İzBB adaylığının hayatının en büyük gururlarından birini armağan ettiğini dile getirerek "Bu gurur aynı zamanda sorumluluk demek. O sorumluluk bizlerin çok çalışmasını gerektiriyor. Bunu yapmaya hazırız. Bizler bu ülkenin yetiştirdiği çocuklarız. Bizler doğduğu günden beri CHP gölgesini üstünde hisseden çocuklarız. Bizler halkın her ferdini temsil eden, hakkını gözetecek olan, ihtiyaç olduğu zaman herkesin kapısının önünde, dezavantajlı insanlarımızın kapısının önünde olacağız" dedi.  "HAZIMSIZLIK HİSSETMEDEN BİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ" Tugay, "Bu gurur tablosunda değerli başkanım Olgun Atila, eski milletvekilimiz Kamil Okyay Sındır huzurlarınızda olmak istediler. Bugün görev bizdedir, yarın başla partilimizdedir. Bizler bu ailenin mensubu olarak kim aday oldu, kim aday olmadı tartışması içine girmeden, hazımsızlık hissetmeden, ne zaman bize görev düşerse bunu yapmaya hazırız. Bu yollar beraber yürünüyor, yalnız yürünmüyor. Ben partiye üye olduğum günden bugüne kadar her seçimde, her yarışta, her mücadelede yeri geldi gezi gibi olaylarda partililerimizin nasıl dayanışma içinde olduğunu gördüm. Bunun değerini bilmeliyiz. Yine dayanışma içinde olacağız. Birimiz düştüğü zaman diğeri kaldıracak. Bu mücadeleyi Cumhuriyetimiz, halkımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk için yapacağız." dedi. "OY REKORU KIRACAĞIZ" 31 Mart yerel seçimlerinde 30 ilçeyi alacaklarını ifade eden Tugay, "Biz bu mücadeleyi sokaklarında büyüdüğümüz, karnımızı doyurduğumuz bu şehir için, canımız İzmir için yapacağız. Sakın ola sizi mahcup edeceğimizi düşünmeyin, sizsiz yol yürüyeceğimizi düşünmeyin. Bu seçimde kazanılacak İzmir hiçbir zaman CHP dışında bir yere teslim edilmeyecek. Ben size söz veriyorum, bu seçimde oy rekoru kıracağız, 30 ilçeyi birden alacağız. Hep beraber bu zaferleri elde edeceğiz. Zaferi kazanacağız sonra Gündoğdu'da hep birlikte kutlayacağız." dedi. ÖNAL: "2050 VİZYONUNU ORTAYA KOYACAĞIZ" CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı İrfan Önal, Bayraklı'nın arka sıraları için kentsel dönüşüm hazırlıklarının tamam olduğunu kaydederek, "2050'nin vizyonunu ortaya koyacağız" dedi.
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, Bayraklı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuştu. Tugay, yerel seçimlere ilişkin mesaj verdiği konuşmasında" Bizler bu ailenin mensubu olarak kim aday oldu, kim aday olmadı tartışması içine girmeden, hazımsızlık hissetmeden, ne zaman bize görev düşerse bunu yapmaya hazırız" dedi.

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, Bayraklı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Tugay, İzBB adaylığının hayatının en büyük gururlarından birini armağan ettiğini dile getirerek "Bu gurur aynı zamanda sorumluluk demek. O sorumluluk bizlerin çok çalışmasını gerektiriyor. Bunu yapmaya hazırız. Bizler bu ülkenin yetiştirdiği çocuklarız. Bizler doğduğu günden beri CHP gölgesini üstünde hisseden çocuklarız. Bizler halkın her ferdini temsil eden, hakkını gözetecek olan, ihtiyaç olduğu zaman herkesin kapısının önünde, dezavantajlı insanlarımızın kapısının önünde olacağız" dedi. 

"HAZIMSIZLIK HİSSETMEDEN BİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ"

Tugay, "Bu gurur tablosunda değerli başkanım Olgun Atila, eski milletvekilimiz Kamil Okyay Sındır huzurlarınızda olmak istediler. Bugün görev bizdedir, yarın başla partilimizdedir. Bizler bu ailenin mensubu olarak kim aday oldu, kim aday olmadı tartışması içine girmeden, hazımsızlık hissetmeden, ne zaman bize görev düşerse bunu yapmaya hazırız. Bu yollar beraber yürünüyor, yalnız yürünmüyor. Ben partiye üye olduğum günden bugüne kadar her seçimde, her yarışta, her mücadelede yeri geldi gezi gibi olaylarda partililerimizin nasıl dayanışma içinde olduğunu gördüm. Bunun değerini bilmeliyiz. Yine dayanışma içinde olacağız. Birimiz düştüğü zaman diğeri kaldıracak. Bu mücadeleyi Cumhuriyetimiz, halkımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk için yapacağız." dedi.

"OY REKORU KIRACAĞIZ"

31 Mart yerel seçimlerinde 30 ilçeyi alacaklarını ifade eden Tugay, "Biz bu mücadeleyi sokaklarında büyüdüğümüz, karnımızı doyurduğumuz bu şehir için, canımız İzmir için yapacağız. Sakın ola sizi mahcup edeceğimizi düşünmeyin, sizsiz yol yürüyeceğimizi düşünmeyin. Bu seçimde kazanılacak İzmir hiçbir zaman CHP dışında bir yere teslim edilmeyecek. Ben size söz veriyorum, bu seçimde oy rekoru kıracağız, 30 ilçeyi birden alacağız. Hep beraber bu zaferleri elde edeceğiz. Zaferi kazanacağız sonra Gündoğdu'da hep birlikte kutlayacağız." dedi.

ÖNAL: "2050 VİZYONUNU ORTAYA KOYACAĞIZ"

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı İrfan Önal, Bayraklı'nın arka sıraları için kentsel dönüşüm hazırlıklarının tamam olduğunu kaydederek, "2050'nin vizyonunu ortaya koyacağız" dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.