Borsa CHP'de gong saat 18.00'de çalacak

Politika 29.01.2024 - 12:25, Güncelleme: 29.01.2024 - 12:30
 

Borsa CHP'de gong saat 18.00'de çalacak

CHP’de İzmir adayı kim olacağı konusu belirsizliği korurken, adayın bugün MYK'dan sonra açıklanıp açıklanmayacağı da merak konusu oldu.
BEN HABER/ Cuma gününden beri Borsa CHP'nin MYK'sında her dakika adayların değiştiği ve farklı isimlerin aday yapılacağı kulislere yansırken, dün akşam saatlerinde kulislere bomba gibi düşen Alaattin Yüksel adı bugün yeniden değer kaybetmeye başladı. Yeni güne uyanan CHP'de bugün yükselmesi beklenen hisse (aday) Buğra Gökce olarak gözüküyor. Fakat favori hisse (aday )Cemil Tugay, paritedeki yerini korumaya devam ediyor. Ankara'da CHP Borsası hareketli saatleri yaşarken, kulaklar da İstanbul'dan gelecek yeni ortaklık haberlerine çevrilmiş durumda. İstanbul'dan gelecek habere göre aniden Tunç Soyer'in hisse değeri yükselebilir. Fakat hiç adı bugüne kadar gündeme gelmemiş bir hisse de ortaya çıkarak büyük bir prim yapabilir. Yalnız CHP'li yatırımcıların (seçmenlerin) dikkat etmesi gereken konu, MYK'da ve PM'deki herhangi bir hisse (aday) üzerinde anlaşmanın olmaması. Bu durumda hangi hissenin (adayın) çok getiri sağlayacağı ekonomik verilerinin ne olacağı perşembe günkü MYK Toplantısı'nda belli olabilir. Bugünkü MYK'dan büyükşehir adayı belli olmasa bile birkaç ilçenin adayının açıklanması bekleniyor.
CHP’de İzmir adayı kim olacağı konusu belirsizliği korurken, adayın bugün MYK'dan sonra açıklanıp açıklanmayacağı da merak konusu oldu.

BEN HABER/

Cuma gününden beri Borsa CHP'nin MYK'sında her dakika adayların değiştiği ve farklı isimlerin aday yapılacağı kulislere yansırken, dün akşam saatlerinde kulislere bomba gibi düşen Alaattin Yüksel adı bugün yeniden değer kaybetmeye başladı.

Yeni güne uyanan CHP'de bugün yükselmesi beklenen hisse (aday) Buğra Gökce olarak gözüküyor. Fakat favori hisse ( aday )Cemil Tugay, paritedeki yerini korumaya devam ediyor.

Ankara'da CHP Borsası hareketli saatleri yaşarken, kulaklar da İstanbul'dan gelecek yeni ortaklık haberlerine çevrilmiş durumda. İstanbul'dan gelecek habere göre aniden Tunç Soyer'in hisse değeri yükselebilir. Fakat hiç adı bugüne kadar gündeme gelmemiş bir hisse de ortaya çıkarak büyük bir prim yapabilir.

Yalnız CHP'li yatırımcıların (seçmenlerin) dikkat etmesi gereken konu, MYK'da ve PM'deki herhangi bir hisse (aday) üzerinde anlaşmanın olmaması. Bu durumda hangi hissenin (adayın) çok getiri sağlayacağı ekonomik verilerinin ne olacağı perşembe günkü MYK Toplantısı'nda belli olabilir. Bugünkü MYK'dan büyükşehir adayı belli olmasa bile birkaç ilçenin adayının açıklanması bekleniyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.