Bornova'dan 100. yıla özel

Yerel 19.10.2023 - 11:23, Güncelleme: 19.10.2023 - 11:23
 

Bornova'dan 100. yıla özel

Bornova Belediyesi, Cumhuriyetin ilanının 100. yılına özel olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik "100. Yılında Cumhuriyetimiz" başlıklı resim yarışması düzenliyor.
Birincilik ödülünün bisiklet, ikincilik ödülü scooter ve üçüncülük ödülünün ise profesyonel boya kalemi olacağı yarışmaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 24 Ekim olacak. Yarışmaya katılmak isteyenler başvurularını kurs.bornova.bel.tr üzerinden gerçekleştirebilecek.Yarışmayla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Bornova Belediyesi'nin 0232 999 29 29 numaralı İletişim Merkezi hattı üzerinden etkinlikle dahili 4904'ü arayabilir. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornovalı miniklere düzenledikleri resim yarışması davet ederek, "Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılını hep birlikte, coşkuyla kutlamak unutulmaz kılmak için etkinlikler hazırlıyoruz. Çocuklarımız için düzenlediğimiz bu yarışma ile onlara Cumhuriyet sevgisi aşılamak ve ülkemizi ikinci 100 yıla onların taşıyacağı bilincini öğretmek stiyoruz"dedi.
Bornova Belediyesi, Cumhuriyetin ilanının 100. yılına özel olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik "100. Yılında Cumhuriyetimiz" başlıklı resim yarışması düzenliyor.

Birincilik ödülünün bisiklet, ikincilik ödülü scooter ve üçüncülük ödülünün ise profesyonel boya kalemi olacağı yarışmaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 24 Ekim olacak. Yarışmaya katılmak isteyenler başvurularını kurs.bornova.bel.tr üzerinden gerçekleştirebilecek.Yarışmayla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler Bornova Belediyesi'nin 0232 999 29 29 numaralı İletişim Merkezi hattı üzerinden etkinlikle dahili 4904'ü arayabilir.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornovalı miniklere düzenledikleri resim yarışması davet ederek, "Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılını hep birlikte, coşkuyla kutlamak unutulmaz kılmak için etkinlikler hazırlıyoruz. Çocuklarımız için düzenlediğimiz bu yarışma ile onlara Cumhuriyet sevgisi aşılamak ve ülkemizi ikinci 100 yıla onların taşıyacağı bilincini öğretmek stiyoruz"dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.