Başkan Adayı Çayır, projelerini vatandaşlara anlattı

Yerel 16.03.2024 - 10:00, Güncelleme: 16.03.2024 - 12:26
 

Başkan Adayı Çayır, projelerini vatandaşlara anlattı

Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan ile birlikte sokak sokak gezerek çözüm odaklı projelerini paylaştı. Çayır, ''Bizler, hemşehrilerimize hizmet yolunda yürüyen bir ekibiz. Belediyecilikte sadece altyapı ve üst yapı hizmetlerine odaklanmakla kalmayıp, hemşehrilerimizin hayat kalitesini artırmaya, refah düzeyini yükseltmeye ve sosyal adaleti sağlamaya yönelik kapsamlı projeleri hayata geçireceğiz'' dedi.
Cumhur İttifakı Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için saha çalışmalarına devam ediyor. Bornova'nın geleceğine yönelik vizyonunu ve halka hizmet etme azmini vurguladığı programlarda; AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan'ın da katımıyla mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşların taleplerini dinleyerek, çözüm odaklı projelerini paylaştılar. Başkan adayı Çayır, kentin dinamiklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, yerel yönetimde etkin ve adil bir şekilde hizmet sunmayı taahhüt ettiklerini belirterek, Bornova'nın mevcut potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan gelişimini sağlamak için projelerini titizlikle hazırladıklarını ifade etti. Bizler de bu kente layık olmak için var gücümüzle çalışacağız Bornova'nın geleceğine güvenle bakmak istediklerini belirten Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır, ''Gençlik Kolları Genel Başkanımız ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Eyyüp Kadir İnan ile birlikte Bornova'mızın güzel sokaklarında yürüyerek, gönüllerde yankı bulacak bir saha çalışması gerçekleştirdik. Kendisi gençlik ruhuyla, heyecanıyla Bornova'nın, İzmir'in dört bir yanında saha çalışmasına katkı sağlıyor. Gençlerimizin enerjisini, azmini gördükçe, geleceğe olan umudumuz daha da artıyor. Bizler, hemşehrilerimize hizmet yolunda yürüyen bir ekibiz. Bornova'yı daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için çalışacağız. Çünkü Bornova, sadece bir kent değil, medeniyetimizin önemli bir durağıdır. Bizler de bu kente layık olmak için var gücümüzle çalışacağız. Bizler için önemli olan, vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmaktır. Belediyecilikte vatandaşlarımıza hizmet anlayışını temel ilke olarak benimseyip, yerel yönetimlerde şeffaf, katılımcı ve etkili bir yaklaşım içerisindeyiz. Belediyecilikte sadece altyapı ve üst yapı hizmetlerine odaklanmakla kalmayıp, hemşehrilerimizin hayat kalitesini artırmaya, refah düzeyini yükseltmeye ve sosyal adaleti sağlamaya yönelik kapsamlı projeleri hayata geçireceğiz.'' dedi.
Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan ile birlikte sokak sokak gezerek çözüm odaklı projelerini paylaştı. Çayır, ''Bizler, hemşehrilerimize hizmet yolunda yürüyen bir ekibiz. Belediyecilikte sadece altyapı ve üst yapı hizmetlerine odaklanmakla kalmayıp, hemşehrilerimizin hayat kalitesini artırmaya, refah düzeyini yükseltmeye ve sosyal adaleti sağlamaya yönelik kapsamlı projeleri hayata geçireceğiz'' dedi.

Cumhur İttifakı Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır, 31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için saha çalışmalarına devam ediyor. Bornova'nın geleceğine yönelik vizyonunu ve halka hizmet etme azmini vurguladığı programlarda; AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan'ın da katımıyla mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşların taleplerini dinleyerek, çözüm odaklı projelerini paylaştılar.

Başkan adayı Çayır, kentin dinamiklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, yerel yönetimde etkin ve adil bir şekilde hizmet sunmayı taahhüt ettiklerini belirterek, Bornova'nın mevcut potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan gelişimini sağlamak için projelerini titizlikle hazırladıklarını ifade etti.

Bizler de bu kente layık olmak için var gücümüzle çalışacağız

Bornova'nın geleceğine güvenle bakmak istediklerini belirten Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır, ''Gençlik Kolları Genel Başkanımız ve İzmir Milletvekilimiz Sayın Eyyüp Kadir İnan ile birlikte Bornova'mızın güzel sokaklarında yürüyerek, gönüllerde yankı bulacak bir saha çalışması gerçekleştirdik. Kendisi gençlik ruhuyla, heyecanıyla Bornova'nın, İzmir'in dört bir yanında saha çalışmasına katkı sağlıyor. Gençlerimizin enerjisini, azmini gördükçe, geleceğe olan umudumuz daha da artıyor. Bizler, hemşehrilerimize hizmet yolunda yürüyen bir ekibiz. Bornova'yı daha yaşanabilir, daha güzel bir şehir haline getirmek için çalışacağız. Çünkü Bornova, sadece bir kent değil, medeniyetimizin önemli bir durağıdır. Bizler de bu kente layık olmak için var gücümüzle çalışacağız. Bizler için önemli olan, vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmaktır. Belediyecilikte vatandaşlarımıza hizmet anlayışını temel ilke olarak benimseyip, yerel yönetimlerde şeffaf, katılımcı ve etkili bir yaklaşım içerisindeyiz. Belediyecilikte sadece altyapı ve üst yapı hizmetlerine odaklanmakla kalmayıp, hemşehrilerimizin hayat kalitesini artırmaya, refah düzeyini yükseltmeye ve sosyal adaleti sağlamaya yönelik kapsamlı projeleri hayata geçireceğiz.'' dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.