'Şehit aileleri ve gaziler başımızın tacı'

Küçük Kulüp, şehit aileleri ve gazileri yalnız bırakmadı.

'Şehit aileleri ve gaziler başımızın tacı'

Burak Cilasun / Ben TV

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik ve Yönetim Kurulu Üyesi İlker Genç, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi'ne nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Ziyaretin ev sahibi Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi Başkanı Recep Doğru, şehit aileleri ve gazilerin yalnız bırakılmaması gerektiğine dikkat çekerken Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik'e de bu anlamlı ziyaret için teşekkür etti.

"Kahraman ordumuzun da, şehit ailesi ve gazilerimizin de her zaman yanındayız"

Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik ise, "Ordumuz geçmişten geleceğe destanlar yazarken, milletimizi mehmetçiğimizden ayrı düşünemeyiz. Çanakkale'den Afrin'e vatan sevdasıyla tarih boyunca nice şehit veren bu milletin evlatları ordusunu asla yalnız bırakmayacaktır. Biz de Afrin başta olmak üzere bugün sınır boylarımızda görev yapan tüm askerlerimize görevlerinde başarı dileklerimizi iletiyoruz. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifa dilerken, şehit ailelerinin de, gazilerimizin de başımızın tacı olduklarının bir kez daha altını çizmek istiyorum. Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İzmir Şubesi'nin sadece moral, motivasyon değil, fiilen de yanındayız. Yakın tarihte yapacakları kahvaltı etkinliğinde de bu birlikteliğimizi pekiştireceğiz. İzmir duyarlıdır. Bu duyarlılığı kent genelinde göstermeliyiz. Bizi ağırlayan başta Recep Doğru Beyefendi olmak üzere tüm dernek yönetimi, üyeleri ve çalışanlarına teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER