Selçuk Belediyesi meclisi tarihinde bir ilk yaşandı

Efes Selçuk Belediye Meclisi'nde 2021 yılı bütçesinin görüşüldüğü oturumda AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri çarpıcı bir karara imza attı.

Selçuk Belediyesi meclisi tarihinde bir ilk yaşandı

Efes Selçuk Belediye Meclisi'nde 2021 yılı bütçesinin görüşüldüğü oturumda AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri çarpıcı bir karara imza attı. 

AK Parti ve MHP'li Meclis üyeleri faaliyet raporunda yer alan tüm gelirlere kabul oyu verirken, tüm giderlere ise red oyu verdi. Böylece Efes Selçuk Belediyesi 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Efes Selçuk Belediyesi Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşimi çok konuşulacak bir oylamaya tanıklık etti. Faaliyet raporunda yer alan Sosyal Yardım Hizmetleri, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün giderleri, eğitim ve kültür hizmetleri, personel giderleri dahil birçok hizmet için harcanacak olan giderlere red oyu veren AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri,  vergi gelirleri ve belediyenin diğer gelirleri için ise kabul oyu verdiler. 

Belediye personele maaş  ödemesin, belediye hiçbir iş yapmasın mantığı yaratan AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine karşılık mecliste çoğunluğu bulunan CHP'li Meclis Üyelerinin kabul oyu ile Efes Selçuk Belediyesinin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER