Selçuk'a kadın eli değdi

Mazbatasını aldığı günden bu yana ilk olarak sağlıklı yaşam için ilçenin dört bir yanında bahar temizliği başlatan Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bu kapsamda görevini gece gündüz demeden layıkıyla yerine getiren tüm belediye işçilerine teşekkür etti

Selçuk'a kadın eli değdi

Yerel seçimleri büyük bir Zaferle kazanan ve Selçuk'a Baharı getiren Selçuk'un BİZİM KIZ'ı Filiz Ceritoğlu Sengel, mazbatasını aldıktan iki gün sonra ilçede Bahar temizliği başlattı. Bahar temizliğine yaptıkları özverili çalışmalarla tam destek veren Belediye işçileri, Kentin tüm cadde ve sokakları başta olmak üzere çöp konteynırlarını da özenle temizlemeye devam ediyorlar. Belediye çalışanları, ayrıca her yaz yüzlerce yerli ve yabancı misafirin vazgeçilmez mekanı haline gelen Pamucak Sosyal Tesisleri’nin bulunduğu piknik alanını da temizleyerek yaz sezonuna hazır hale getirdiler. 

BAHAR TEMİZLİĞİNE DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Geçtiğimiz hafta başlatılan bahar temizliğinin aralıksız devam edeceğini kaydeden Başkan Sengel, "Sağlıklı yaşam için önce kendimizi, sonra çevremizi temiz tutmalıyız. Ayrıca bir  turizm kenti olan ilçemize yakışan da budur. Her yıl binlerce yerli ve yabancı konuğu ağırlayan ilçemizi önce çalışanlarımızla, sonra tüm halkımızla birlikte Marka Kent yapacağız" diyerek; başlatmış olduğu Bahar Temizliği kampanyasına canla başla destek veren Belediye çalışanlarına teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER